2410
2553
عنوان

😢چیکار کنم برای همسرم 😭

880 بازدید | 61 پست

سلام نی نی سایتی ها🙋‍♀️من تو عقدم همسرم دوروزه کار پیدا کرده تو یه کارخونه کارش خیلی سخته جمعه ها هم باید بره سرکار،دوازده ساعتیه یه هفته صبح کاره،یه هفته شب کار، ما خیلی به پولش نیاز داریم ولی همسرم میگه نمیتونم تحمل کنم همش بدن درد میشه چیکار کنم پا دردش خوب شه،تحمل کنه 😢این کارم با بدبختی جور کردیم 😭

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...

بدنش عادت میکنه بعد ع ی مدت 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وا خب الان کار کجاست

بگو عادت میکنی

شوهر منم.7صبح میره تا 8شب

baby is Loding,please waiteمادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2720

مرد تو این دوره زمونه باید کار کنه 

طفلی شوهره من جمعه ها با میل خودش میره سرکار 😥😥

یعنی شبا خونمون دزدم بیاد بیدار نمیشه از بس خسته میشه 😐

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2714

شبا با روغن بدنشو ماساژ بده

بعدشم همه مردا اینقد اذیت میشن بابای من هفت صب میزنه از خونه بیرون ده شب برمیگرده

من کنکوریم..اگه امضامو دیدی یه دعای کوچیک بکن که قبول بشم تو کنکور.. مرسی مهربون❤❤

سلام 

عزیزم تغذیه و خوابشون رو تنظیم کنن به مرور کمتر میشه، قهوه هم به برنامه اضافه کنن 

مثلا سبزی و میوه و مایعات مصرفش بیشتر شه 

تشویق و انرژی مثبت، روحیه و حال خوب از طرف شما بهشون منتقل میشه .... پس حالتون رو خوب کنید 🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
نمیفهمه😐

چقدر بد 😐

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706