2733
2734
عنوان

روش جدید قهر با شوهر.

380 بازدید | 15 پست

دوستان من و همسر همو واقعن دوس داریم اما من خییییییلی رو شوهرم گیر و حساسم و اونم دروغ زیاد میگفت بم برا همون اینجور شدم. اصلنم مدلش اینجور نیست ک بشه باهاش قهر کرد چون نمیاد منت کشی و تازه خودشم قهر میکنه و کشش میده و همه میفهمن...دیگه خلاصه خیلی توی دعواهامون تحقیر شدم بنظرتون اگه یدفعه ای هیییچ گیری بش ندم و یهو سرد شم باهاش(نه ک خودمو بگیرم و بی محلی کنما. محل بدم و قهر نکنم. فقط سرد و محبت و لبخنده ب زور،جوری ک بفهمه مصنوعیه ولی نتونه اسمشو بذاره قهر.تا فک کنه دیگه دوسش ندارم. فایده ای داره؟ بیشتر سمتم میاد؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ زیاد کش دار بشه اونم سرد میشه😑😑

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2731
اگ زیاد کش دار بشه اونم سرد میشه😑😑

شاید نمیدونم. اما ی بار باهاش یکم سرد شدم دو روز اولش یکی دوبار پرسید چی شده گفتم هیچی و الکی لبخند زدم روز دوم میگفت توروخدا بگو چیشده میگفتم هیچی دیوونه میشد. 

خب به جاش خودتو تغییر بده کمتر گیر بده

مطمئنم دروغ گفتنش خیلی بخاطر گیر دادن شماست...

اصلا وقت خودتو پر کن وابستگیتو کم کن

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
شاید نمیدونم. اما ی بار باهاش یکم سرد شدم دو روز اولش یکی دوبار پرسید چی شده گفتم هیچی و الکی لبخند ...

شاید یکی دوبار اینجوری دیونه شه ...کم کم اونم بیخیال میشه 

هر چیزی رو دوبار بیشتر امتحان نکن رو مردا😂😂دفعه سوم مقاوم میشن دربرابرش

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

اگه دوستت داره چرا دروغ میگه😕

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
بعد دنبالم میوفته؟

وقتی خودت مستقل بشی و وابسته نباشی برات مهم نخواهد بود که دنبالت بیفته

ولی ۹۹٪ این روش جواب میده

من از وابستگی اصلا خوشم نمیاد و هرکیو دیدم مستقلتره برای اطرافیانشم جذابتره

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

من خیلی دلم گرفته بود گفتم بریم بیرون محل نداد خودش رفت.من حالم بده.هرچندوقت یبار خیلی بهم میریزم و گریه میکنم و جیع میزنم. اونشبم همینطوری شدم به جای اینکه کمک کنه حالم بهتر بشه کلا قهر کرد.یه روز تمام قهر بود.فرداش بهترین غذا رو پختم و کلی التماس و منت کشی کردم اما پسم زد.گفت حالش از من بهم میخوره و اگر دهنمو باز  کنم بیشتر عصبی میشه...منم یکهفته تمام حرف نزدم.کلا باهم حرف نمیزدیم. حالا کثافت دیشب بدون هیچ حرفی اومده طرفم که... حالم ازش بهم خورد.زدمش کنار رفتم زیر پتو گریه کردم بی صدا. عوضی انقدر غرور داره معذرت خواهی نمیکنه. منمدیگه دارم سرد میشم... همش میگم کاش دوست دختر داشت مچشو میگرفتم یه بهونه برای طلاق داشتم...هربار قهر کردیم اخرش من منت کشی کردم اما هربار یه تیکه از احساسم بهش از بین رفت

اگه علتشو بهش نگی ازت دلسرد میشه   اون ک نمیتونه بفهمه چرا اخلاقت اینجوری شده  بعدش فکرش هزارجا میره 

بعدشم میگه دیوونه س معلوم نیس چشه یدفعه  میره تو خودش 

علت رفتارتون برا خودتون واضحه  ن شوهرتون  

دقیق باید علت ناراحتی و دلخوریتونو  شفاف بهش بگید 

درسته مردا زرنگن ولی خب رفتار شمام پیچیده س 

یدفه گارد میگیرید اون ازکجا بفهمه؟ 

تو ذهنش 100 تا احتمال میاد   تا بخاد چنتاشو بررسی کنه حوصله ش سر میره و میگه ولش کن بابا... باباش

زبون ک داره هروقت خیلی اذیت شد میاد میگه

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن
دقیقا.همینا باعث شده من از شوهرم سرد بشم. این رفتارا خیلی بچگانه س

بیشتر مردا همینن 

درست فهمیدی  مردا خیلی شبیه بچه هان 

میدونستین 70درصد شخصیت آدما تا 7 سالگی شکل میگیره؟.   و تا 14سالگی ب90درصد هم میرسه؟؟         یچیز دیگه   میدونستین غالبا بچه ها اون چیزی نمیشن ک پدر و مادر میخوان   اون چیزی میشن ک پدرو مادرهستن
2706