2733
2734

پارسال میخواستم بخرم ال جی که ده تومن بود ولی خب چون مستاجر بودم وجاشم نبود تو آشپزخانه نخریدم حالا ایشالله دارم میرم خونم موندم بخرم یا نه خیلی شده الان همون ال جی شده 28  تومن 

زورم میاد باید یه وام سی تومنی بگیریم که بخرم

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمی خرم 

چون مصرف برقو ابش زیااد 

با دست میشورم چون مهمونم اون جور نمیاد شوهرمم ناهارا سر کار 

سالی دو بار نهایت مهمونی بزرگ بدم 

اما مامانم 13 نفره داره سامسونگ 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728

منم دوست دارم بگیرم ،ولی چون مستاجرم دلم نمیره، خواهرم پیارسال خرید ۳ تومن، من خریت کردم نخریدم، ولی الان اگر شرایط اش پیش بیاد بانه ای میگیرم چاره ای نیست، چون ۳۰ تومن فعلا خیلی زیاد

ظرفشویی الجی ۱۴نفره شده ۲۸ملیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟٫یا حسین،خدا رحم کنه😢

من ظرفشوییم ال جی هستش،۶ساله خریدم تا الان استفادش نکردم،برم بزارمش سر در پذیرایی،دیگه برا خودش عزت و احترامی داره لعنتی🥴

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2738

نه من نمیخرم، چون معلوم نمیکنه یهویی دیدی دلار دوباره ریزش پیداکرد، قیمتا یکم اومد پایینتر

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
نه من نمیخرم، چون معلوم نمیکنه یهویی دیدی دلار دوباره ریزش پیداکرد، قیمتا یکم اومد پایینتر

دلارم ریزش پیدا کنه قیمت اجناسی که گرون شده پایین نمیاد

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

والا جزو ملزمات زندگی نیس تازه اوندچیدن ظرفا توش و...کلی خودش انرژی و زمان میبره ، بعدشم چقد باید ظرف جمع کنی تا به حدکافی شستن با ماشین برسه؟چن وعده؟

نظر شخصی من اینه ک واقعن لازم نیس حالا چ دوتومن باشه چ ده تومن چ سی تومن

برای خانوار های پرجمعیت شاید خوب باشه ک هروعده ظرف زیادی کثیف میکنن

ولی همونم میشه بین بچه ها تقسیم وظایف کرد و هر دفعه یکی از بچه ها بشورن اینجوری مسیولیت پذیر هم بار میان 

اسیاب گرفتم دو سال پیش ۱۴۰ 

تا بهمن ۵ ماه پیش قبل عروسیم شدیدم شد ۴۵۰ هنگ کرررررردم 

دیروز رفتم باز دیدم شدم ۷۵۰🤐

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2706