2733
2734
عنوان

صاحبخونه،بمیری،بمیری بمیری

409 بازدید | 22 پست

پکیج ۳روزه خراب

به خودش زحمت درست کردنش رو نمیده،هرچقدر زنگ میزنیم انگارنه انگار....

بعد موقع پول‌پیش و اجاره گرفتن چنان دهنشون رو پر میکنن،میگن پکیج و رادیاتور😤😤😤

خب مرد حسابی!بابت پکیج فقط ۱۰میلیون میکشی رو پول پیش خونه،منم دارم پولش رو میدم،توقع دارم امکانات سالم تحویلمون بدی

چندروز پیش بعد از چندین ماه که بهش گفتیم پکیج خرابه و تعمیر میخواد،تعمیرکار اومد نگاه کرد گفت این پکیجه دیگه عمرشو کرده....

بعد صاحبخونه،چیکار بکنه خوبه؟!رفته یه پکیج دست ۲داغون که از قبلی بدتر خرابه،خریده آورده نصب کرده

هوففففففف 

سه روزه آب گرم نداریم،نتونستم حموم برم

ظرفامو همش دارم با آب یخ میشورم،احساس میکنم خوب تمیز نمیشن و بوی مایع روشون میمونه😩😩

اجاق گازمو نتونستم تمیز کنم

واااااای خدایا صاحبخونه گداصفت رو از رو زمین بردار

خدایا حکمتت رو شکر،پولو به کیا میدی.....

الان که اب یخ نیست خودش گرمه.

عجب صاحبخونه بدی دارید

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مام خراب بود خودمون درست کردیم ولی آرزو مرگشون نداریم😕

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
الان که اب یخ نیست خودش گرمه. عجب صاحبخونه بدی دارید

نه گلم فکر میکنی

همسرم طفلی دیروز خواست موهاش رو بشوره،چندبار قابلمه پر کردم آب رو گرم کردم

خودم همینجوری موندم

فکرکن سه روز نری حموم،حالم از خودم بهم میخوره

آب به خودی خود سرده،خیلی‌ام سرده

2738
من دارم چون بابت امکاناتی که تو خونه‌اش هست بهش پول دادم باید امکانات سالم تحویلم بده، گداصفت

مگه من دارم ماچی میگذرونم منم پول دادم 

تازه تو ابمون هم برق هست ولی نفرین نکن گلم 

من که دوره زمونه جوری شده باید قدر همین صابخونمون بدونم 

وگرنه هم پول بیشتره بدبختی بیشتر

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
نه گلم فکر میکنی همسرم طفلی دیروز خواست موهاش رو بشوره،چندبار قابلمه پر کردم آب رو گرم کردم خودم ه ...

کجا زندگی میکنید انقد سرده

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
ما هم خودمون درست کردیم، تازه قبل اینکه ما بیایم هم سرویس نشده بود ولی خب هیچ کینه ای ازش نداریم، ما ...

خودتون درست کردین چون نسبت به حق و حقوق مستأجری و صاحبخونه‌ها اطلاعی ندارین

صاحبخونه‌ها هم ازین قضیه قشنگ سوء‌استفاده میکنن سواری میگیرن

ما بهش پول پیش در حد خونه دادیم،باید بهمون امکانات رو سالم تحویل بده

درضمن پکیجِ تعمیری نیست،تعویضی هست،دیگه عمرشو کرده

زنگ بزن بگو پول پیش مارو پس بده میخاییم از این خونه بریم شاید اومد درست کرد

زنگ بزن بگو پول پیش مارو پس بده میخاییم از این خونه بریم شاید اومد درست کرد

همسرم میگه اگر درست نکنه بهش میگم لطف کن ۱۰میلیون از پولمون رو پس بده

چون خونه‌ات پکیج نداره،ولی تو قولنامه نوشتی پکیج

خیلی بیشعورن

دوستم دینامِ کولرشون خراب بود،چندوقت میش میخواستن تعمیر کنن،میگه صاحبخونه‌مون خودش رو به در و دیوار میزد که ما اون دینام رو درست نکنیم،یه موقع مجبور نشه پول خرج کنه

میگه به همسرم زنگ زده گفته:اونجا هوا چجوریه؟!پنکه‌ای چیزی ندارین؟!....یعنی میخواسته غیرمستقیم بگه از خیر کولر بگذر یه جوری سر کن....

2706