2733
2734

من خیلی ب شوهرم گیر میدم البته خیلیم دوسش دارم اونم دوسم داره اما بخاطر دروغاش مخصوصن دروغای قدیماش ک چیزای مهمی بودن ک هر زنی میفهمید ناراحت میشد کللن شکاک شدم. از دروغ تنفر دارم اونم سر چیزای کوچیکی ک بدونه من گیر میدم دروغ میگه.گیرامم کللن راجب خانوما و چیزایی ک ب اونا مربوط میشه هست.مثلن این خانومه کیه و فلان. خیلی زیاد از حد گیرم اونم زیاد از حد دروغ گو بود الانو نمیدونم اما دیشب باز ی دروغ ضایعی گفت ک من گیر دادم و دعوا شد. دیگه خیلی دارم تحقیر میشم

اخلاق شوهرمم جوریه ک هیچ وقت نمیاد منت کشی و تازه خودشم قهر میکنه. پس نمیتونم باهاش قهر کنم چون مامان بابامم میفهمن از بس ک شوهرم کشش میده. نمیتونمم گیر ندم دست خودم نیس. اما بهم بی احترامی خیلیییی میکنه تو دعوا... کاش ی جور میشد میوفتاد دنبالم منت کشی ببخشید و دوست دارمو اینا کاش ی جور میشد برام بال بال میزد من بی محلیش میکردم... 😭

مشکل از شماس عزیزم سعی کن تمرین کنی ک صبرتو زیاد کنی الان اگه اینکارا رو نمیکنه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اخه هنوز دروغو میگه! اما فک کنم کمتر شده نمیدونم والا. 

فک کردی اگ‌گیر بدی دیگه دروغ نمیگه؟ گیردادنت فقط باعث میشه ی راه خوب برای لو نرفتن دروغاش پیدا کنه

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒

مقصر اصلی خودتی عزیزم چون شوهرتو خیلی دوست داری خودت باعث میشی رو بقییه خانم ها حساسش کنی چون تو دلش میگه مگه بقییه خانم ها چی دارن ک زن من انقد حساسه ،،، و این حس رو بهش میدی ک بهت اطمینان ندارم واسه همین متوسل میشه ب دروغ گفتن ک شمارو ناراحت نکنه یا اون مسئله رو نادیده بگیره

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
خب شما بگو چیکار کنم من بلد نیستم اصلن

وقتی ایتقد بردیش بالا وقتی نشون دادی برات اینقد مهمه نقطه ضعف دادی دستش ... بزار دروغ بگه همه دروغ میگن حس میکنم اعتماد ب نفست کمه 

این چه اسمی بود گذاشتم    ..فضول محله و خنگ محله باهم از این کاربری استفاده میکنن مدیونین فکر کنین خنگ محله خواهرمه 😒😒
فک کردی اگ‌گیر بدی دیگه دروغ نمیگه؟ گیردادنت فقط باعث میشه ی راه خوب برای لو نرفتن دروغاش پیدا کنه

پس چیکار کنم؟ گیر ندم حله؟ یا چی دیگه؟ بعد یهو اون همه گیرو بذارم کنار مشکوک نمیشه؟ 

وقتی ایتقد بردیش بالا وقتی نشون دادی برات اینقد مهمه نقطه ضعف دادی دستش ... بزار دروغ بگه همه دروغ م ...

بذارم دروغ بگه؟شما اگه شوهرت راجب ی مسئله ک ب ی خانومی مربوط میشه به شما راستشو نگه چیکار میکنی؟ 

پس چیکار کنم؟ گیر ندم حله؟ یا چی دیگه؟ بعد یهو اون همه گیرو بذارم کنار مشکوک نمیشه؟ 

ن فقط کمترش کن حد وسط رو نگه دار یکسره از خودت تعریف کن جلوش (حتی ب دروغ) بزار ببینه چقد اعتماد ب نفست بالاس و نگران نیستی شوهرتو ازت بدزدن 

بذارم دروغ بگه؟شما اگه شوهرت راجب ی مسئله ک ب ی خانومی مربوط میشه به شما راستشو نگه چیکار میکنی؟&nbs ...

اگ کار همیشش باشه سکوت میکنم تا ی راه حل منطقی پیدا کنم چون یکسره بهش گیر بدم اونم ی راه عالی واسه پنهون کردن گنداش پیدا میکنه چرا فک میکنی اگ گیر بدی همه چی حله ..گیر دادن و غر زدن فقط مرد رو از زن زده میکنه اونوقته ک مرد میبینه چقد زنای بیرون خوبن ن غر میزنن ن چیزی میری باهاشون میگی میخندی حال میکنی میای

2706