2410
2553
عنوان

تورو خدا کمککککک

172 بازدید | 14 پست

سلام من همیشه واسه عفونت رحمم گهگاهی شیاف سیر میزاشتم دوماهه تو اقدامم امروزم ۲۸ سیکلمه دیشب ی کوچووولو سوزش داشتم ی دونه گذاشنم صبح بدون هیچ سوزش و بدون اینکه اذیت بشم دراوردم ولی بعدش دوقطره خون کمرنگ دیدم این خونه واس چیهههه؟؟! به خاطر سیره؟؟!😭😭😭😭😭😭😭😭

be kind

شیاف سیر یا خوده سیر  مگه همچین چیزی هم هست 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منظورم همون سیر بانخ بردمش تو 

جرا تو اقدامی از این کارا می کنی والله من تجربه ندارم شاید سیر واون خون هیچ ربطی بهم نداشته باشن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
جرا تو اقدامی از این کارا می کنی والله من تجربه ندارم شاید سیر واون خون هیچ ربطی بهم نداشته باشن&nbs ...

وای مث چی پشیمونم اخه نوشته بود واسه خانوما باردار حتی توصیه میشه 😭😭😭

be kind
وای مث چی پشیمونم اخه نوشته بود واسه خانوما باردار حتی توصیه میشه 😭😭😭

انشاالله که چیزی نیست نگران نباش 

2714
فکر نکنم ربطی داشته باشه. چون اولین بار نبوده که بخواد واکنش بدنت به سیر باشه

اره منم همینو میگم اخه هر دفه استفاده میکردم خیلی خوب بود واسم هیچ وقتم اذیت نشدم هیچ سوزشی نداشم!!!! میگم نکنه رحمم زخم کرده باشم!! 

be kind

خدایی با این سنت این چه کاری میکنی ,,کدوم دکتری اینو تجویز کرده نمیگی سیر میره داخل باعث یه سری اتفاقات میشه..نمیدونم چی بگم به خدا...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اره منم همینو میگم اخه هر دفه استفاده میکردم خیلی خوب بود واسم هیچ وقتم اذیت نشدم هیچ سوزشی نداشم!!! ...

اگر زخم داشته باشی زمان رابطه خیلی درد داره.

من داشتم واقعا آزار دهنده بود

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
خدایی با این سنت این چه کاری میکنی ,,کدوم دکتری اینو تجویز کرده نمیگی سیر میره داخل باعث یه سری اتفا ...

اخه من واسه عفونتم خیلی خشک کنندا خوردم و خوب نمیشدم با این روش یکی از نی نی سایتیا واقعا جواب گرفتم تا حالا اینجوری نشده بووود😭😭

be kind
نه درد هیچی ندارم خشکی ی کوچولو دارم 

خشکی واژن خودش درمان داره,,عوض این که یه جسم خارجی وارد کنی اونجا اصلا به تمیزی خودش ونخ شک هست,بهتره از دارو ااستفاده کنی...به نظر من چیزهایی که اینجا میگن زیاد عمل نکن مگه هر کی هر چی اینچا.گفت درست وعلمیه.....اگر مفید بود دکترها توصیه میکردند مثل اب نمک جوش شیرین....شیاف واژیسان برای متعادل کردن phواژن هست تا از خشکی دربیاد اگه دکتر میگی مشورت کن استفاده کن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
خشکی واژن خودش درمان داره,,عوض این که یه جسم خارجی وارد کنی اونجا اصلا به تمیزی خودش ونخ شک هست,بهتر ...

هرچند همچیو نخ و سوزن و دستم ضد عفونی میکردم ولی واقعا دفه بعد همچین کاری نمیکنم ..😭

be kind
2706