2733
2734
عنوان

چقد قشنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 28 پست
منم دیروز تو واتس ی دعوای سخت باهاش کردم رو ب رو نمیتونم باهاش حرف بزنم یا گریم میگیره یا داد میزنم ...

آخی این مردا درعین بد بودنشون واقعا خیلی رفتارهای بچه گانه دارن ها🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من هیچ کدوم و بلد نیس حتی بش میگم نازمو بکش میگه نازی نازی میگم قربون صدقم برو میگه قربونه صدقت برم😐😐😐میگم نامه ععاشقؤنه  و گل و کادو بده میگه باشه ولی هیچ کدوم و هیچ وقت انجام نمیده حتی پیام و زنگم من میزنم

خدایا کمکم‌ کن❤
2728
خب شوهرم هرشب ماشینشو اول ازهمه پارک میکنه که کسی بیدارش نکنه دیشبم جایی بودیم که نشد جلو تر پارک کن ...

😂 حیف

حالا شوهر من اوایل میرفت آش میخرید میومد داد بزن بیا سفره پهن کن حالا جوری شده عین خرس میخوابه وقتاییکه کار نیس وقتایی هم که کار هست سر کار غذا میخوره

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
شوهر من هیچ کدوم و بلد نیس حتی بش میگم نازمو بکش میگه نازی نازی میگم قربون صدقم برو میگه قربونه صدقت ...

هرکس یه جوره دیگه یکی بروز میده علاقشو یکی نمیده شوهرمنم بعدازمدت ها این کارو کرده 🤣😂

2738
قدر اون لحضاتو‌ ندونستی اینم نتیجش🤣🤣😂

😂بهتر باو بخدا نمیتونستم از جام بلند شم فش میدادم 

حالا میان وابه میرم کارامو میکنم پارو پا میندازم تا بیدار شه 

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
میشه یه مثال بزنی براخوودت پیش اومده یعنی

تا دلت بخوا د . همیشه مامان بزرگم میگفت هیچ وقت خوشیات رو جار نزن . به کسی چه ربطی داره که شوهرت چکار میکنه . اخه شوهر من خیلی ماهه. ولی من پیش همه تعریف میکردم که همه کار برام میکنه . زندگیم داعون شد حتی تا پای طلاق هم رفتم خدا رو شکر خونمو از فامیل دور کردم دیگه هم هیچی نگفتم نه گفتم بد نه گفتم خوبه فقط سر تکون دادم الان دوباره زندیگم برگشت سر جای اولش .

عزیزم شاید یکی زندگیش خوب نباشه یا شوهرش ادم درستی نباشه وقتی میگی طرف از بدی هم.نباشه یه آه بکشه زندگیت به فنا رفته .

عینا تو فیلم حضرت یوسف نشون داد که یعقوب چقدر مادریوسف رو دوست داشت ولی به زنای دیگش کمتر اهمیت میداد زمانی که یوسف میخواست به دنیا بیاد شب قبلش از توجه زیاد یعقوب به مادر یوسف یه آه بلند کشید اگه یادت باشه روز بعدش مادر یوسف سر زایمان از بین رفت و از اون روزبه بعد یوسف رنگ خوشی ندید .

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤