2737
2734
ببخشید این حرف رو میزنم ولی غیر از کتاب درسی، کتابهای دیگه هم خوندی یا می خونی؟ چون بعیده یه فرد مطا ...

من همیشه عادت دارم سکوت میکنم ربطی به کتاب اینا نداره ولی ازاین به بعد واسه دخترمم شده جوابشونومیدم

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 

هیچ فرقی نداره بچه تربیت درست میخاد

ده سال دیگه جاریتوببین

بااین ادمای کم فهم رفت وامدنکن

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه من بااینکه تحصیلکرده ام اماهمیشه دربرابرحرفهای دیگران کم میارم وسکوت میکنم

عزیزم انشاالله خدا بهت ببخشه و سلامت باشین مادر و دختر.به حرف دیگران اهمیت نده اصلا

سلام 

عزیزم تبریک میگم، چقدر ذوق کردم، قدمش پر برکت ❤

مادر شوهر شما «خانم» هستن و از جنسیت گلایه میکنن؟! میتونستی اونجا بگی مادرجان خداروشکر که فرزندم دختره، شما هم دختر بودین منم دخترم و .... در عجبم که بعد از اینهمه سال چطور نمیتونید به وجود خودتون افتخار کنید!! 

نمیشه طرز فکر چند سالشون رو تغییر داد، فقط باید بدونی که این صحبت ها واقعا ارزش نداره و آگاهانه بذاری کنار و اهمیت ندی؛ قوی باش! و دختری قوی تربیت کن ....

شما میخوای یک «««انسان ناب»»» تربیت کنی و این مهمترین افتخار هر مادری هست🌹

استارتر گل، شما باید به دخترت احترام بذاری از همین الان .... باید یاد بدی خودش رو دوست داشته باشه، باید بهترین الفاظ رو براش بکار ببری، خودت هم دختری ببین چقدر خودتو دوست داری تا یه دسته گل مثل خودت تربیت کنی؟ 

پس باید خودت رو هم دوست داشته باشی ....

همه اینا به فرزندت منتقل میشه 

هیچکس به اندازه شما، همسرت، فرزندت عزیز نیست براتون، پس روی افکار و رفتار خودت تمرکز کن و بهترینها رو رقم بزن 💎

دختر رحمت خداست، پسر نعمت 🍃 

خداوند هیچ خونه ای رو بدون رحمت نگذاره 💎

نیک بمانید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2728
پسره آره مامانم خودش پسریه چنان از برادر بزرگم خورد که خدا میدونه ولی خب داداش کوچیکم فرشته ست ماش ...

خدا ببخشه واست

طفلک زنداداشات اگ دختر بیارن😂😂😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
حالا بذار بیاد روانیش میشی😄 بچه شیرینه واقعا انشالله همه مامان بشن قدر هدیه های کوچولویی که خدابه ...

وای آره، دختر من دوسالشه فقط 

تو آشپزخونه بودم دستم ب قابلمه گرفت سوخت 

گفت آخ آخ 

نمیدونی از روی مبل چجوری خودشو پرت کرد و رسوند ب آشپزخونه 

قلب کوچیکش چجوری میزد 

فکر کرده بود من طوریم شده 

خواهرم دوتا پسر داره  همونجا بود 

بخدا اشکش در اومد گفت خوشبحالت کاش منم یکی داشتم 

پسرا آنقدری ک دخترا احساسی آن، احساسی نیستن 

دختره ک برا مادر میمونه دلسوز واقعیه 

هیچ فرقی نداره بچه تربیت درست میخاد ده سال دیگه جاریتوببین بااین ادمای کم فهم رفت وامدنکن

اتفاقا رفت وآمدم باهاش کم شده اینجور آدما فقط دنبال ایرادن

امسال ازامام حسین  خواستم واسطه شه اگه به صلاحم هست خدا بهم یه بچه ی سالم وصالح بده آره خیلی سخته ام وبارها زمین خوردم امامیدونم خدا بالاخره کمکم میکنه خوبیش اینه حسابی صبور شدم فهمیدم تا خدا نخواد کاری از بهترین پزشک ها هم برنمیاد... میدونم بزودی میام ومیگم مامان شدم... فقط خواهش میکنم واسه مامان شدنم صلوات بفرستید.... 
همسرم میگه نسبت به حرفاشون بیخیال باش اونونمیدونن خدا چه جواهری بهمون داده اما متاسفانه نمیتونم بی ت ...

عزیزم منم اینارو میشنوم .ما با واریکوسل ۳ بدون عمل خدا خواست و باردار  شدیم. وقتی رفتم سونو و برگشتم . یه نماز شکر واسه سلامتش یه نمازم واسه دختر بودنش خوندم . قبلش نیت کردم هرچی ک باشه نماز شکر بخونم . و خیلیم حرف میشنوم که شاید سونو اشتباه گفته باشه ..یا اینکه قبلش همش میگفتن پسرتون . اعصابم خرد میشد ک سونو نرفته جنسیتشو اجبارا میگن .اره خب دلم میشکنه. ولی بخدا از ته دل دختر دوس دارم و ناشکر نیستم . دختر همدم مادره‌.میشه بهترین روزارو باش بگذرونی .ای روزای شیرین بارداریتو خراب نکن با حرف یه مشت ادم که بخدا هیچ اهمیتی واسشون نداره بعدا .بچه از وجود تو و شوهرته . شما قراره بزرگش کنید . فک میکنی اونا واسشون مهمه؟ تو قراره باهاش زندگی کنی . دو صبا دیگه اونا سردردی ندارن چی بوده باشه . تو میمونی و یه دل پر فکر 

خدایاشکرت
2738
وای به منم گفتن بهترازهیچیه! من اصلا انتظار همچین رفتارایی نداشتم 

چون اصلا انتظارشو نداشتی اینطوری شده

دفعه بعد که گفتن جواب محکم بده

هرچند جواب ندی م اهمیتی نداره مهم دل خودت و شوهرته  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خب وقتی من پسر دارم بهم برمیخوره دیگ....هم دختر خوبه هم پسر

بهت برنخوره عزیزم

کسی به پسرشما چیزی نگفت مهربون

اما به دخترای خوشگلمون بی مهری زیاد میشه بیاتوهم ازشون حمایت کن

هموطن بیدااار شو🤪😂

خداپسرتو برات حفظ کنه سخت نگیر

همسرم میگه نسبت به حرفاشون بیخیال باش اونونمیدونن خدا چه جواهری بهمون داده اما متاسفانه نمیتونم بی ت ...

اینا امتحان خداست ک ببینه شما بعداز سالها انتظار و کلی هزینه دکتر دارو ممکنه سست شی و بگی خدایا کاش توهم بحرف مادرشوهر و جاریم بودی اینو پسر میکردی

بجای بگی خدایا شکرت بچم سالمه بگی خدایا شکرت میون این همه نازایی بمن نظر کردی بچه دادی چرا ایقد ناشکری خیلی ناراحت شدم از حرفت باور کن دختر صدبرابر پسر بهتره،،، راست میگه دختر داشتن دردسره چون باید مراقبش باشی تو این دوران و وضعیت خراب ولی اگ خدا تورو لایق این مسئولیت نمی‌دونست اصلا بهت دختر نمی‌داد 

خدا ببخشه واست طفلک زنداداشات اگ دختر بیارن😂😂😂

اتفاقا داداش بزرگم دوقلو دختر داره بابام ضعف میکنه براشون

ولی دیگه ارتباط ندارن

داداش کوچیکمم که مجرده ایران نیست میگه عمرا برگردم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
چون اصلا انتظارشو نداشتی اینطوری شده دفعه بعد که گفتن جواب محکم بده هرچند جواب ندی م اهمیتی نداره ...

منو همسرم ازوقتی خدا بهمون نی نی داده دنیامون عوض شده داشتیم تامرزافسردگی میرفتیم که خدا کمکمون کرد الان خیلی شادیم

متاسفانه دخترها و زنا یکم بهشون ظلم میشه اما تربیت خانوادگی و ارزشی که خانواده بشون میده میتونه این ظلم رو تا حد زیادی کم کنه 

بنظرم سرتا پا دخترت طلا بگیر بهترین امکانات واسش فراهم کن جاریت هم اخه ادمه که ب حرفش گوش میدی؟اون تا قبل خوشحال بوده که بچه دار نشدی الان خورده تو ذوقش

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
انشاالله خدا هرچه زودتربهتون یه نی نی نازبده

تورو خدا چرا اهمیت میدید ب این حرفا؟آخه جاری  خ ر کیه معذرت میخام اما بزار رک بگم .پدر شوهر چ گلی میخا ب پسر تو بزنه اگه بچه پسر میبود؟میگفتی میشینیم بینم پسر های تو چطور میخا از این تاج و تخت پادشاهی و ....ادامه بدن.بابا بیکاری تورو خدا دختر خوب؟ی کاری بکن ک از تک تک حرفاشن پشیمون بشن

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
2706