2733
2734
عنوان

بچه ها از تو کیف همسرم ی جیزی پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ندونستم شما مردی ببخشید 

نوشته کاربریش زن هست

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
نه دفعه اولش نیس عیدم از جیبش ی عالمه تریاک پیدا کردم ی مدت هم 40دوز تنهام گزاشت و رفت بچه ها شوهرم ...

پس واقعا معتاد شده.چون معتاد هم بی مسئولیت میشه هم پرخاشگر هم بددهن و از طرفی ببخشید میگم ولی بی غیرتم میشن

وقتی ب دهن بقیه نگاه میکنه برا زندگی کردن وقتی غرورش از زندگیش ارزش بیشتری داره 

اعتياد خيلي روي اخلاق ادم تاثير ميذاره عزيزم

ساختن يه زندگي خيلي سخت تر از خراب كردنشه

اول همه راه هارو برو اگه به بن بست خوردي اخرش فكر جدايي باش

ايشالا كه بهترين تصميم رو بگيري

وای ماشالات بشه هنوز نشستی سر این زندگی تو دیگه اتمام حجت کردی بر این مرد اگه مواد بود حتی احتمال داره بگه مال دوستشه یا مال قبل بوده بیخیال بشو زودتر داری جوونیتو نابود میکنی الانکه جوونی قیافه داری

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
گفتم بابام ببره پیش ی مواد فروش ببینه چیهد

مطمئن شو که از خودش بوده

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
وای ماشالات بشه هنوز نشستی سر این زندگی تو دیگه اتمام حجت کردی بر این مرد اگه مواد بود حتی احتمال دا ...

مامانگلی دیدی دیگه من چقدر تخمل کردم 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤
رژیمتون چجوری بود؟

رژیم من درآوردی😂

کلا کم خوردم برنج و نون فقط یذره . چربی ممنوع فست فود و نوشابه ممنوع ته دیگ و سرخ کردنی ممنوع شیرینی جات ممنوع خلاصه برا اولین بار تو عمرم این مدلی غذا خوردم و ورزش کردم