2726
عنوان

یعنی باید در یه روز خونده بشه؟؟

194 بازدید | 9 پست

هر که 40 مرتبه بلافاصله و بدون تکلم و رو به قبله با طهارت در ایام و

لیالی متبرکه که مثل شب جمعه و امثال آن سوره ضحی را بخواند به

هر نیتی که باشد البته حاجتش برآورده شود

؟؟؟؟

بعد کسی هس که بیاد امشب باهم بخونیم؟؟؟؟

اگه هس درخواست دوستی بده

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

منو صدا بزن اگه تونستم حتما میام می خونم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله . کلا تو هر قدم  و حرکت بگو یا صاحب الزمان. دعاهات رو هم همیشه بین دو صلوات بگو چه در قنو ...

میشه برام این نمازو بخونی چون اعتقاد داری؟؟؟!چون هرچی اعتقادت بیشتر باشت زود حاجت روا میشی

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
بدون تکلم یعنی چی یعنی با چشم بخونیم

با کسی حرف زده نشه

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
میشه برام این نمازو بخونی چون اعتقاد داری؟؟؟!چون هرچی اعتقادت بیشتر باشت زود حاجت روا میشی

عزیزم من امروز ان شاءالله واسه حاجت یکی دیگه میخوام بخونم ‌ . ان شاءالله شما رو هم دعا میکنم . شما خودت هم بخون .

💌ذکر یارئوف و یارحیم💌

🔸امام رضا(علیه السلام) فرمودند: پدرم را در خواب دیدم که فرمودند:
💠هرگاه به شدت و سختی گرفتار شدی،
بسیار بگو:《یا رئوف یا رحیم»
➖➖➖➖➖➖
🔸آیت الله بهجت(قدس‌سره):
💠هنگامی که به حرم مشرف شدید به عدد اسم ابجد امام رضا (علیه السلام) یعنی هزار و یک مرتبه «یا رئوف و یا رحیم» بگویید.
💠او حجت خدا و پناه شیعه است. آسمان و زمین و آنچه بین آندو است، در اختیار امام رضا علیه السلام است.
➖➖➖➖➖➖
🔸آیت الله یعقوبی قائنی(قدس سره):
💠گفتن ذکر «یارئوف یا رحیم» براي افراد خشن نافع است.
💠چنانچه اين ذکر 1001 مرتبه در يک جلسه گفته شود زندگي انسان سامان می يابد.
💠و نيز گفتن آن، 545 مرتبه براي وسعت رزق و برآورده شدن حاجت و نجات از شرّ اشرار و شدائد مفيد است.
➖➖➖➖➖➖
🔸 حجت‌الاسلام پناهیان:
💠ذکر «یارئوف» اثر ویژه‌ای در از بین بردن غم دارد!
▫️یک عارف بزرگوار میفرمود:
💠وقتی دل‌تان گرفت و گرفتار شدید ذکر «یارئوف» را زیاد بگویید و با این ذکر به امام رضا‌(علیه السلام) متوسل شوید. گویا خدا وقتی بخواهد برای این ذکر شما اثری بگذارد کارتان را به امام رضا‌(علیه السلام) می‌سپارد!