2737
2734
عنوان

ترس از دندانپزشک یا پزشک شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1996 بازدید | 75 پست
مطمئنی ؟ اخه اون یکی خواهرم که پرستاره اویلش ی دور غش کرد  البته با گذشت این همه ماه یکم عادت ...

بله ، خیلی از دانشجوهای پزشکی ترس دارن و روحیه حساس دارن ، اما یه مدت که بگذره بهتر میشن.

اما مسئله مهم یه چیز دیگه است ، سطح توقع پدر و مادرتون خیلی بالاست و ممکنه خواهرتون اصلا رتبه لازم برای قبولی این ۳ رشته را نتونه کسب کنه 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
اوه😑 خب امکان نداره ترسش بریزه؟ یا واقعا ترسش عمیقه؟ به نظرم داروسازی واسش بهتره نسبت به دوتای د ...

خودش از رفتن ب دوندون میترسه پس ب نظرم ترسش زیاده ولی خب راس میگی البته تو دارو باید جسد موش ببینه:)

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریاضی  کنارش زیستم دارم کار میکنم همچنین نانو  هنرم خیلی دوست دارم اگه کسی استعدادشو دا ...

من هیچ وقت ریاضیم خوب نبود 🤣🤣🤣

اون رشته ای را بخون که عاشقش هستی

اینو از من که دکترای رشته ای رو دارم که دوسش ندارم قبول کن

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
خودش از رفتن ب دوندون میترسه پس ب نظرم ترسش زیاده ولی خب راس میگی البته تو دارو باید جسد موش ببینه:)

بهتر جسد انسانه 😧

حداقلش اینه که با مواد سروکار داره نه موجود زنده ! اگه علاقه ایم نداشته باشه یا اشتباهی کنه جبران پذیره

به نظرم دندون انتخاب اخرش باشه چون کمر دردو عوارضشم هست 

2731
من هیچ وقت ریاضیم خوب نبود 🤣🤣🤣 اون رشته ای را بخون که عاشقش هستی اینو از من که دکترای رشته ای ر ...

دکترای رشته ای؟ 

و چرا ؟ 

شاغلی یا محصل

گل سرخم چرا افسرده♡حالی بیا قسمت کنیم دردی که داری♡بیا قسمت کنیم بیشش بده من♡که تو نازک دلی طاقت نداری
من هیچ وقت ریاضیم خوب نبود 🤣🤣🤣 اون رشته ای را بخون که عاشقش هستی اینو از من که دکترای رشته ای ر ...

عاشق رشته خاصی نیستم 

مشکل من اینه چندتا رشته رو همزمان دوست دارم 

بعد اینطوریم که یه دل میگه برم او یکی میگه نرم😐

مثلادارم رشته خودمو میخونم یهو خبری از اون یکی رشته میشنوم حسرت میخورم

رادیولوژی بخونه

تازه اول کنکور بده ببینه رتبش میرسه به این چیزا بعد درمورد خواستن نخواستن فک کنه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738

ببین عزیزم 

مگ پزشکی فقط جراحیه😐

تو عمومیش  فیزیوپاتم تموم کنه میره بیمارستان 

بعدم یکم تحمل کنه 

تخصص یه رشته بخونه مث مثلا پزشکی اجتماعی 

استاد هیئت علمی دانشگاه ام هست خیلب هم موفق 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
ترسشو از بین ببرید 😑

ن بابا  😐 راس میگی؟ 

اینو خودمونم میدونیم ولی چجوری🤔🤔🤔🤔🤔

ن بابا  😐 راس میگی؟  اینو خودمونم میدونیم ولی چجوری🤔🤔🤔🤔🤔

رنگ خوراکی قرمز بریزید رو یکی از اعضای خانوادتون ببینه

ببریدش مرتب بیمارستان 

ببین گلم منم رشتم تجربیه اگه نتونه کنار بیاد به مشکل میخوره 

رادیولوژی بخونه تازه اول کنکور بده ببینه رتبش میرسه به این چیزا بعد درمورد خواستن نخواستن فک کنه

رادیولوژی چه رتبه ای میخواد 

بازار کار داره؟

ما ی کاری میخوایم بکنیم باید از همبن الان دربارش بدونیم

رنگ خوراکی قرمز بریزید رو یکی از اعضای خانوادتون ببینه ببریدش مرتب بیمارستان  ببین گلم منم رش ...

الان ک کروناس . از پشت گوشی هم چند بار عصب کشی دندون دید داشت جای بیمار جیغ میزد ://////

شما کنکور دادید؟

رادیولوژی چه رتبه ای میخواد  بازار کار داره؟ ما ی کاری میخوایم بکنیم باید از همبن الان دربارش ...

دقیقا نمیدونم چ رتبه میخواد 

معلومه ک بازار کار داره

فیزیوتراپیم هس

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706