2733
2734
عزیزم قدرت سودا واسه لاغری خیلی بیشتر از صفراس ببین  بدنت خشکه نیاز به رطوبت داره نه حرارت واس ...

اوخ

واقعا خیالمو راحت کردی

مرسیییی..من خیلی خورند سر لاغری اذیت کردم

الان قدم۱۶۴ با وزن ۴۷ هست ولی بازم میترسم از چاقی و روز ها روز ها و ساعت هاااا گشنگی می‌کشیدم ک نکنه چاق شم😔

تاپیکامو ببینی میفهمی چقدر حساسم

کلی مشکل جسمی پیدا کردم از نخوردن.

حالا یکم خیالم راحت شد استعداد چاقی ندارم😁

اوخ واقعا خیالمو راحت کردی مرسیییی..من خیلی خورند سر لاغری اذیت کردم الان قدم۱۶۴ با وزن ۴۷ هست ول ...

عزیز من چرا اینکارا رو میکنی با خودت

رسما داری به خودت اسیب میزنی

شما برو توی نت یکم راجب صفرا و سودا بخون خودت متوجه میشی 

تغذیه خیلیی مهمه ها خیلی ولی رطوبت بدن بشدت موثر تره

مثلا ی بلغمی یا دموی مزاج بدنشون رطوبت داره  حتی اگه یک چهارم شما غذا بخورن باز چاق تر میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز من چرا اینکارا رو میکنی با خودت رسما داری به خودت اسیب میزنی شما برو توی نت یکم راجب صفرا و س ...

آره واقعا خیییییلی آسیب زدم.خیلی

حساس شدم دیگه😔

مرسی بازم که خیالمو راحت کردی ... انشاالله ن خودت ن من چاق نشویم🤪🤪

2731
اوخ واقعا خیالمو راحت کردی مرسیییی..من خیلی خورند سر لاغری اذیت کردم الان قدم۱۶۴ با وزن ۴۷ هست ول ...

واقعا تو 47 کیلویی از چاقی می ترسی  

وای افسردگی گرفتم 

برم خودمو از پنجره پرت کنم

چقدر من بی عارم😁

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
واقعا تو 47 کیلویی از چاقی می ترسی     وای افسردگی گرفتم  برم خودمو از پنجره ...

آره چون زیادی حساسم🥴🥴🥴🥴

ن بابا من مامانم از من تو پر تره ولی دلش خوشه.مهم دل ادمه

2738