2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانواده شوهر اون خوباشونم حسودن وای بدتر از همه پدرشوهر خاله زنکه که خودشو بندازه بین همه و حسادت کن ...

واقعا چش ندارن ب خدا ب چشم دیدم و باورم شد ک حس حسادت خیلی زیادی ب من و زندگیم دارن همشون باهم

من ۱۵ ۱۶ سالم ک بود تو یاهو مسنجر همش بودم یادش بخیر عجب روزگاری بود خیلی دلم خوشتر وشادتر از الان ب ...

لذت ببره...

ولی واقعا بین این حرف های زنونه چه لذتی واسش هست جز اینکه چیزایی ببینه و بخونه که بیشتر آسیب باشه واسش به جای افزایش اطلاعات؟😅

دوستانه گفتم حرفم و.

2738
واقعا چش ندارن ب خدا ب چشم دیدم و باورم شد ک حس حسادت خیلی زیادی ب من و زندگیم دارن همشون باهم

وای وای امان از پدر شوهر خاله زنکه فضوله حسوده دو بهم زن فرض کن شوهرت یه کار برات کنه پدر شوهرم حسودی کنه همونکارو با زنش کنه مثلا با شوهرت همو بغل کنین پدر شوهرتم بره زنشو بغل کنه😐😐😐😐

لذت ببره... ولی واقعا بین این حرف های زنونه چه لذتی واسش هست جز اینکه چیزایی ببینه و بخونه که بیشتر ...

ولش کن لین ک این چیزها رو متوجه نمیشه فعلا بچست کلش باد داره کم کم بادش میخوابه

2706