2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من،خانواده شوهرم میخوان تو این ایام کرونا برام عروسی بگیرن،از چهار صبح تو  جاده هام😔

خدایا به حق شهید مقرب درگاهت تا روز میلادش حاجتم رو بده😔یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع) بحق مادرت ام البنین بحق حضرت زهرامادرت ب پدرت علی ابن ابی طالی یا ساقی دشت کربلا هر چه سریعتر حالش رو خوب خوب کن
2728

خدایا اخه تو این شرایط چرا جشن ها رو ممنوع نمی کنن، یعنی تو این جمعیت عروسی دوسه نفر مبتلا نیستن؟اگرم من ی حرفی بزنم فکر می کنن دلم نمی خواد

خدایا به حق شهید مقرب درگاهت تا روز میلادش حاجتم رو بده😔یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع) بحق مادرت ام البنین بحق حضرت زهرامادرت ب پدرت علی ابن ابی طالی یا ساقی دشت کربلا هر چه سریعتر حالش رو خوب خوب کن

دعا کنید برام که نشه،خییییلی🙏🏻

فکر نمیکنم 😭دوتا بچه کوچیک دارم یکیشون نوزاده برامون دعا کن چیزی نباشه

ان شاالله چیزی نیست عزیزم توام برای من دعا کن ک از دسته خانواده شوهرم راحت بشم خواب و خوراک رو ازموت گرفتن 

ولی در مورد شوهرت نگران نباش امیدوارم خدا ب خاطر همون نوزاد بهت ببخشه و چیزی نباشه 

2706