2726
عنوان

کاش ازدواج نکرده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 66 پست
ببین الان اینا رو داری میگی ها یاد اوایل ازدواجم میفتم منم همین طرز فکرو داشتم  بخدا شوهرت طرز ...

بدم میاد ازش

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
دو روزه باهاش قهرم. دیشب رابطه داشتیم با اینکه اصلا تمایل نداشتم ولی رد نکردم. بعدش گریه م کرفت. پشت ...

عزیزم ی حرفهای قشنگی توی امضات زدی پس چرا شک داری به جیزی که گفتی همه اوایل زندگی مشترکشون از این مشکلات دارن کم کم همدیگه رو بهتر میشناسن اما کم کم بچه که بیاد اون صمیمیت گرم رو لا خودش نیاره بذار نی نیت به دنیا بیاد ببین آقات چه خوب میشه فقط صبر داسته باش همین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدم میاد ازش

🤐🤐

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
حساس شده که انقدر توجه میکنه و الا مردا انقدر ریز بین نیستن 

خیلی ریز بین و به اصطلاح خاله زنک. زوم کرده رو من و از کوچکترین کارها و حرفهام ایراد میگیره. کاری کرده که  نسبت به خانوادش هم احساس بدی پیدا کنم. البته خب حرفهای اونا هم تاثیر میذاره روش. 

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
2728
خیلی ریز بین و به اصطلاح خاله زنک. زوم کرده رو من و از کوچکترین کارها و حرفهام ایراد میگیره. کاری کر ...

خب سعی کن با خانواده ش یه کوچولو خوب تر رفتار کنی تا این شکا رو از بین ببری . خیلی باهاشون صنیمی نشو یه جوری رفتار کن که اگه کاریم انجام دادی نتونن حرفی بزنن با سیاست 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
عزیزم ی حرفهای قشنگی توی امضات زدی پس چرا شک داری به جیزی که گفتی همه اوایل زندگی مشترکشون از این مش ...

با این وضع بچه م به نظرت سالم میمونه؟

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
ربط به کارش نداره کلا نه گردشی رفتیم نه مسافرت هیچی از طرف خونواده اون که هیچ رفت و آمدی نیس. از ط ...

وا عزیزم این دیگه بهونه ست . من خودم الان 6 ساله ازدواج کردم اصلا اصلا فامیلاش که یکبارم نیومدن خونمون . خاله هام و داییام رو تو این 6 سال یه بار دیدم اونم خونه مامانم. خانوادهش سالی یه بار میان  اصلا من نه مهمونی میرم نه مهمون میاد. شاید دوسال یبار هم بریم مسافرت.

ولی فقط موندن کنار شوهرم رو دوست دارم با هیچ چیز تو این دنیا عوصضش نمیکنم . این شوهره که برام زحمت میکشه نیازمو براورده میکنه منو نه فک و فامیل و اینا  .

زندگیت رو دودستی نگه دار و بخاطر چیزای پوچ داغونش نکن .منم اوایل خانواده م میگفتن این اهل رفت و آمد نیست بدرد نمیخوره اما برام مهم نبود الان خوشحالم که بحرف دلم کردم و بخاطر یه خاله زنکی بیخود زندگیم رو داغون نکردم .

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤
جواب نمیده. من هرچی مهربونی کردم بیشتر خر فرضم کرد

مردا رو زیاد جدی نگیرید و بزرگشون نکنید زندگی تونو بکنید و برای خودتون خوش باشید اینا ۴۰ سالشون که شد تازه جا افتاده میشن زیاد محل نذارید فقط محیط خونه رو با طراوت نگه دارید کدبانو باشید و با کارها و اهداف تون سرگرم بشید 

ربط به کارش نداره کلا نه گردشی رفتیم نه مسافرت هیچی از طرف خونواده اون که هیچ رفت و آمدی نیس. از ط ...

خب تمام موارد بالا که گفتی منم دارم زندگی همینه .

باورت میشه ۸ ساله عروسی کردم یه مهمونی خونه بابام یا داداشام نرفتم .خونه عمه و خاله ودایی بماند.

تمام عروسی های فامیل خودم و خودش تنها میرم نمیاد چون سرکاره .

از قبل کرونا خونه مادرشوهرم نرفتم کلا رفت وآمدی نداریم با کسی .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
خب سعی کن با خانواده ش یه کوچولو خوب تر رفتار کنی تا این شکا رو از بین ببری . خیلی باهاشون صنیمی نشو ...

بخدا سعی میکنم همیشه خوب باشم مخصوصا با پدر و مادرش. با اینکه بی احترامی هم دیدم ازشون. نه مشکل اینا نیست. کلا شوهر من زیاد ازحد حساسه و درگیر روابط خانوادگیشه. نمیدونم چطور بگم یه جورایی هم تو سری خور از طرف اونا. توقع داره منم همین طور باشم.

برای عبور از ترسهایت با آنها مواجه شو  
با این وضع بچه م به نظرت سالم میمونه؟

چرا نمونه اصلا این انرژی منفی رو از خودت دور کن فقط به خودت انرژی مثبت بده ی کاری کن به شوهرت اصلا فکر نکن به کارهای روز مره زندگیت برس ارایش کن فیلم ببین ورزش کن خونه بابات برو با دوستات وقت بگذرون تا نی نیت به سلامتی به دنیا بیاد ولی خوب این زود رنجیت از بارداریت هم میشه ها اینم بگم بهت گلم ماخانمها وقتی باردار میشیم ویارمون رو روی ی کس خاصی میریزیم یکی رو شوهر یکی رو مادر یکی رو مادرشوهر کلا اینجوری از بارداریت هم میتونه باشه فقط اینو با اطمینان خاطر بهت میگم که وقتی نی نی بیاد میبینی که آقات سر ساعت خونه هست شایدم زودتر چون اقای منم اینجور بود وقتی دخترم به دنیا اومد زودتر از معلوم تعطیل میکرد میاومد خونه نیگفت نمیتونم طاقت بیارم برای این فسقلی

2706