2737
2734
عنوان

کاش ازدواج نکرده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 66 پست
برا خواسته هات تلاش کن  میشه  افسار زندگی دست توعه هر طرف بکشی میره  روزی نیم ساعت ...

مشکل اینجاست که من لحظه خوشی نداشتم

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ربط به کارش نداره کلا نه گردشی رفتیم نه مسافرت هیچی از طرف خونواده اون که هیچ رفت و آمدی نیس. از ط ...

چرا اینجوری خانوادش مگه مخالف بودن؟چیکار کرد ۱۳ رو؟چرا نمیاد باهات مشکلش چیه

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
خوش بحالت من هرچی میخواستم نشد

شوهرت اذیتت میکنه 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
2731

ما زن ها اگه یاد بگیریم که به جای غر زدن به شوهرامون ازشون تعریف کنیم همه چیز دقیقاً اونی میشه که ما میخوایم 

برا خواسته هامون نیاز به دعوا نیست اگه با لحن ملایم و آروم و اندکی عشق و محبت قاطیش کنیم مرد نمیفهمه کی و چطوری بله داده😀

خانما قدر زندگیتونو بدونین 

چرا اینجوری خانوادش مگه مخالف بودن؟چیکار کرد ۱۳ رو؟چرا نمیاد باهات مشکلش چیه

خونوادش مدلشونه نمیرن جایی زیاد.

دلم میخواست سیزده رو با پدرومادرم بریم. نیومد. اونا همه رفتن ما موندیم خونه. وقتی هم گله کردم جار و جنجال راه انداخت کلی گریه کردم. 

همش میخواد تنها بره بیرون نمیدونم کدوم گورش میخواد بره که منو نمیبره

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
ربط به کارش نداره کلا نه گردشی رفتیم نه مسافرت هیچی از طرف خونواده اون که هیچ رفت و آمدی نیس. از ط ...

چقدر حرفات شبیه اوایل ازدواج منه....چقدر زندگی رو با این چیزا زهرمار خودم کردم....اول زندگی اینا عادیه...صبر کن فقط صبر...این چیزایی که توی زندگی بقیه از بیرون رو میبینی زیاد باور نکن...طول میکشه تا شبیه هم بشین...

2738
عزیزم بجنگ برای زندگیت زندگیتو بساز همونجور که دوست داری با سیاست پیش برو که شوهرت بشه همونی که میخو ...

دیگه نمیکشم

مشکل اینجاست که من لحظه خوشی نداشتم

طرز تفکرتو عوض کن 

لحظات خوشو بساز از همین امروز 

شوهرت که از سرکار اومد برو جلو به استقبالش و بهش خسته نباشید بگو 

بعدم یه عصرونه دونفره آماده کن باهم بخورین و مابینش حرفایی که دوست داره بزن 

اون هم میاد جواب میده به حرفاتو و حرفایی میزنه که تو دوست داری این میشه لحظه خوش 

لحظه خوش حتماً این نیست برین طلافروشی برات طلا بخره یا موبایل بخره یا ...

ببین عزیزم اگه بخوای به این چیزا فکر کنی داغون میشی من الان ۴ ساله ازدواج کردم سفر نرفتم یه رستوران یا کافی شاپ نرفتم دوستی هم ندارم که بخوام باهاش وقت بگذرونم توی شهر غریبم شوهرمم صبح زود میره شب میاد خونه دیگه نا نداره باهام بحرفه بخدا خب زندگی همینه عزیزم مشکلات خودشو داره خدا رو شکر کن برا چیزایی که داری اون بچه تو شکمت به دنیا می ارزه من منتظر نی نی ام دو ساله و خورده ایه داشته هاتو بشمار و ب خودت ارامش بده 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
خونوادش مدلشونه نمیرن جایی زیاد. دلم میخواست سیزده رو با پدرومادرم بریم. نیومد. اونا همه رفتن ما مو ...

وای چه بده اینجوری چرا شمارو نمیبره.....همه افتخارشونه باخانواده خانومشون باشن چرااینجوری...شاید دلخور بوده

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
چقدر حرفات شبیه اوایل ازدواج منه....چقدر زندگی رو با این چیزا زهرمار خودم کردم....اول زندگی اینا عاد ...

دو روزه باهاش قهرم. دیشب رابطه داشتیم با اینکه اصلا تمایل نداشتم ولی رد نکردم. بعدش گریه م کرفت. پشتشو کرد بهم و خوابید.

من هیچ امیدی به این زندگی ندارم

2706