2733
2734
عنوان

کاش ازدواج نکرده بودم

1759 بازدید | 66 پست

دلم میخواست هنوز خونه پدرم بودم. من این زندگیو نمیخوام

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا عزیزم چی شده مگه؟ 

نه دوران عقد خاطره خوشی داشتم نه الان که شیش ماهه عروسی کردیم.

توی عقد هی پدر مادرم از کاراش ایراد گرفتن. من مقاومت کردم گفتم نه خوبه.

حالا با چه رویی بهشون بگم بهم خوش نمیگذره

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

بعضیا ازدواج میکنن همدم داشته باشن تنها نباشن من ازوقتی ازدواج کردم تنها شدم شوهرم همش سرکاره شب وروز هیییییییی خدا

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
یه خورده انرژی مثبت بده  من که عتشق زندگیمم و حتی لحظه ای حاضر نیستم برگردم به گذشته

خوش بحالت

من هرچی میخواستم نشد

2738
نه دوران عقد خاطره خوشی داشتم نه الان که شیش ماهه عروسی کردیم. توی عقد هی پدر مادرم از کاراش ایراد ...

مگه کارش چیه

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
نه دوران عقد خاطره خوشی داشتم نه الان که شیش ماهه عروسی کردیم. توی عقد هی پدر مادرم از کاراش ایراد ...

عزیزم بجنگ برای زندگیت زندگیتو بساز همونجور که دوست داری با سیاست پیش برو که شوهرت بشه همونی که میخوای منم یکساله ازدواج کردم و فعلا دارم با زبون نرم و اخلاق خوش شوهرمو درست میکنم

خوش بحالت من هرچی میخواستم نشد

برا خواسته هات تلاش کن 

میشه 

افسار زندگی دست توعه هر طرف بکشی میره 

روزی نیم ساعت با خودت کار کن 

من روزی نیم ساعت میشینم جلو آینه و از خودم تعریف میکنم از زیباهایی وجودم حالا میخواد اون زیبایی ظاهری باشه یا باطنی 

از زندگیم میگم و لحظات خوش روز گذشته 

از شوهرم و خوبیاش تعریف میکنم 

میخوام شروع کنم از امروز تو چشم شوهرم زل بزنم و ازش تعریف کنم از رفتارش از چهرش از همه چیش 

تاپیکای قبلی منو یخونی متوجه میشی که خودم برا الانم زحمت کشیدم و هیچ کس هیچ کاری نکرد برام تا خودم قدمی برداشتم

مگه کارش چیه

ربط به کارش نداره

کلا نه گردشی رفتیم نه مسافرت هیچی

از طرف خونواده اون که هیچ رفت و آمدی نیس. از طرف منم هر وقت جایی دعوت بودیم کلی باید غصه میخوردم آخرم خیلی جاها رو نمیومد باهام.

سیزده بدر امسال که کرونا بود. سیزده پارسال رو برام نحس ترین روز کرد. فک میکردم اولین سیزده متاهلی خیلی شیرین باشه

2706