2733
2734

سلام من تجربه هواپیماسوار شدن ندارم وکلا میترسم. باقطار خیلی راحت ترم امابه خاطر شرایط مجبورم فعلا کلا نکات سوار شدن هواپیما رو میشه بهم بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هواپیما منبع الودگیه 

ماسک بزن 

الکل ببر و در صورت امکان اون جایی که میخوای بشینیو زد عفونی کن 

بعد پیاده شدن فورا همه ی لباساتو زد عفونی کن و عوضشون کن 

هنچنین ساک و چمدونارو 

به خاطر تکونای شدید هواپیما نترس 

من عینه چی میترسیدم از هواپیما چون کلا از ارتفاع میترسیدم 

بعد ب شوهرم یه بار رفتیم تهران و اومدیم با هواپیما اصلا هم نترسیدم

چون فضا بسته هست اصلا نفهمیدم سوار هواپیمام بعد حتی شوهرم که رو ابرها بود هواپیما و کنارش هم ابرها معلوم بود از پنجره خیلی خوشم اومد و دوست داشتم

فقط حواست باشه از شرکت هواپیمایی مطمین بلیط بگیری و اصلا نترسی بلاخره مرگ حقه و اینکه سقوط کنه دسته خداست و هر کسی ب ی بهانه ای میره البته اگه سقوط کنه 

2738
من فوبیا بلندی دارم اصلا نمیتونم بهش فکر کنم رفتی بیا از تجربت بهم بگو. عاشق کیشم ولی نمیتونم هوایی ...

ترس از بلندی  و ..کم بود..ترس از موشکم اضافه شده جدیدا😂🤦‍♀️

فقط بهت بگم حتما دو ساعت زودتر فرودگاه باش که من همه ش فک میکردم کشکه و تا لحظه اخر منتظر میمونن 

اما نیم ساعت الی ۱ساعت قبل دیگه پذیرش نمیکنن و من یه بار ازیکی از بهترین و مهمترین پروازهای زندگیم جا موندم

و بلیطم طوری بود که پولم قابل استرداد نبود و نزدیک ۴ملیون ضرر کردم البته برای دونفر

با اینکه نزدیک ۳۰دقیقه به ساعت پرواز وقت باقی بود اما راهم ندادن

پرواز هم واسه مشهد و داخلی بود

و اون روز دیگه از شهر ما پرواز نداشتن هم بلیطم سوخت و هم هزینه رزرو هتل رو دستم موند

2706