2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جان کلا دختر به پدرمیکشه و پسر به مادر این دیگه ثابت شوده دختر من کپی باباشه اما ی جاهای کوچکش ب ...

اصلا

میگم هر کی میبینه تعجب میکنه

یبار تو پارک نشسته بودم قبل کروناها دیدم یه خانم یه نگاه به من میکنه یه نگاه به دخترم چند بار تکرار کرد بعد گفت وای وقتی دخترتو نگاه میکنم اتگار تویی کوچیک شدی.بارها شده جایی رفتم هر کی دیده گفته

رفیقم بود 
2720
اصلا میگم هر کی میبینه تعجب میکنه یبار تو پارک نشسته بودم قبل کروناها دیدم یه خانم یه نگاه به من م ...

دقیقا دختر منم کپی خودمه.حتی وقت عکس بچگیمو میبینم انگار دخترمه.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2714
مثل پسرمن

من که خسته شدم از بس توضیح دادم چرا حتی یه ذره شبیه من نیست و به اقوام پدریش رفته و کلی هم دردسر دارم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من که خسته شدم از بس توضیح دادم چرا حتی یه ذره شبیه من نیست و به اقوام پدریش رفته و کلی هم دردسر دار ...

من توضیحی نمیدم فقط میگم شبیه باباشه البته اکثرا میگن شبیه باباشه ولی شوهرم و من و دخترم سبزه هستیم‌ ولی پسرم سفیده واسه همین کلا وقتی ۴تایی باهمیم اون با هممون فرق داره

من توضیحی نمیدم فقط میگم شبیه باباشه البته اکثرا میگن شبیه باباشه ولی شوهرم و من و دخترم سبزه هستیم‌ ...

عزیزم 😍 انشالله همیشه شاد و سربلند و موفق باشید . ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706