2737
2734
عنوان

خدایا یا صورت منو صاف کن یا کلا منو بکش

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 63 پست

صورتت رو تمیز با صابون بشور سفیده تخم مرغ با ابلیمو قاطی کن بزن تا چهل دقیقه هر پنج دیقه یبارم ماسک رو بزن روش دوباره ماساژ بده دیگه نیازی هم نیس دکتر بری یا آروزی مرگ کنی فقط کمی برای خودت وقت بزار عزیزم

✖ forget who forgets you ✖
حمد خوندم

مرسی عزیزم🌹

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن ۷۶.اخه اول ازدواجمه خیلی از شوهرم خجالت مبکشم بخاطر این جوشای زشت

همسنیم تقریبا

منم از وقتی یادمه جوش میزنم   همین الان روی گونه هام جوش زده اعصابم خورده

البته به پوستم شاید رسیدگی کنم چربیش کمتر بشه

یه ژل دارم آنتی باکتریال سروینا

ژل خوبیه ولی تنبلیم میاد بزنم

بعد از شست و شو باید زدش

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731

سه بار برگام ریخت چهار بار پرزام فر خورد ابجی مشکلت از عرض و طول به سیصد روش سامورایی تو حلقم😂

خو جوشه جوش،سخت نگیر اگه شوهرت میخوادت باید جوشاتم بخاد اینا اشانتیونه روت😂(شوخی است)

2738
مشکل داخلی نداری؟؟؟ کیست و مشکلای مربوط ب زنان و تخمدان اینا فست فود و چیپس و خامه چقدر میخور ...

نمیدونم ولی پدیودم ک منظمه.بدبختی لاغرم هستم ولی از ترس اینکه جوش میزنم نمیتونم چیزی بخورم.

نمیدونم ولی پدیودم ک منظمه.بدبختی لاغرم هستم ولی از ترس اینکه جوش میزنم نمیتونم چیزی بخورم.

منممممممم😐😐😐😐😐😐😐

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه

تو دوست داشتنی ای 

چه با جوش 

چه با ترک پوستی

اینا بخشی از تو هستند 

چیزی که تورو جذاب میکنه اعتماد به نفست و مدیریت مشکلاتته نه وسواس برای چیزی که دست تو نیست 

شوهرتم دلش بخواد:/

برو دکتر پوست 

احتمالا بیشتر کمکت میکنه 

شاید چون تازه ازدواج کردی به خاطر هورمونات اینجوریه

تو دوست داشتنی ای  چه با جوش  چه با ترک پوستی اینا بخشی از تو هستند  چیزی که تورو ...

قربونت برم من عزیزم

نمیدونم تقرببا ۲ماه پیشم قرص اورژانسی خوردم شاید از اونه.

اوایل ازدواج هورمونا بهم میریزه؟

2706