2410
2553

@هستی.بانو    

@پانا70    

@گردویی    

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
خدا خیرت بده عزیزم،انشالله به بهترینها برسی،خیلی ممنونم ازت🙏🙏🙏❤❤

فدای شما خواهر عزیزم 🌿🌿🙏

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم برای منم دعا کنین من یه مادر داغ دیدم 😭الان خدا بهم یه بچه ی دیگه داده که جواب سونوی ان تی زیاد جالب نبود الان میخوام برم جواب آزمایسمو بگیرم دعا کنین بچم سالم باشه من تحمل یه داغ دیگه رو ندارم بخدا

ازشهید بخواین ضامن دل یه مادر دل شکسته بشه😭

تو این مدتی که بچم فوت کرده حرفایی شنیدم که واقعا دلم شکست الان دل شکسته ی خودم به کنار حرفای بقیه رو چیکار کنم 

توروخدا دعا کنین من روسیاه نشم دعا کنین من با حسرت بچه های مردمو نگاه نکنم دعا کنین خدا تنها امید و دلخوشیمو ازم نگیره😭

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
@selena16      @افسانه96      @shiva_66moh    & ...

سلام عزیزم 

اجرت با شهدا

من الان تخمک کشی دارم التماس دعا

الرحمن به نیت شهید خوندم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2720

خدا رحمت کنه این شهید عزیزو

حمد و سوره و صلوات هدیه به ایشون

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

روحت شاد سردار دلها♥️

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
سلام خواهر مهربونم صبحت بخیر عزیزم ممنونم که صدام زدین اجرت باخدای زیبایی ها 

سلام عزیزم ..ممنون از شما عزیز دل 💖😘⁦☘️⁩🌹🌹🌿🌹🙏

2714
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم روحت شاد سردار دلها♥️

سلام عزیزم ‌ مثل همیشه عالی 

به نیابت همه دویست صلوات سهم بنده🌹🌿

سلام عزیزم  اجرت با شهدا من الان تخمک کشی دارم التماس دعا الرحمن به نیت شهید خوندم

إن شالله به سلامتی 

🌿🌿🌹🙏

الهم صل علی محمد و آل محمد 

خواهش میکنم برای منم دعا کنین من یه مادر داغ دیدم 😭الان خدا بهم یه بچه ی دیگه داده که جواب سونوی ان ...

فدای شما عزیزم .. إن شالله حل میشه نگران  نباشید توکل به خدا ‌🙏

به نیابت شما عزیز پنج سوره یاسین هدیه به شهید عزیز میخونم به امید خدا با دعای شهید إن شالله مصلحت باشه گره از مشکلات باز شه

🙏🙏🌿🌹🌹🌿

التماس دعای فراوان❤❤

قابل باشم دعاگوی عزیز دلم هستم 💖😘

فدای شما عزیزم .. إن شالله حل میشه نگران  نباشید توکل به خدا ‌🙏 به نیابت شما عزیز پنج سوره یا ...

خیلی ممنونم😭واقعا در برابر این محبتت و این حرفی که ازت شنیدم یه لحظه انگار گرمای خاصی دلمو گرفت😭

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
خیلی ممنونم😭واقعا در برابر این محبتت و این حرفی که ازت شنیدم یه لحظه انگار گرمای خاصی دلمو گرفت😭

الهی 🙌...... عزیز دلم 😘

إن شالله بحق سیدالشهدا ع دلتون شاد 🌹🌹🌿🌹🌿🌿🌹🌹🌹🌹🌹🌿🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌿🌹🌹🌿🌿🌹🌹🌿

2706