2733
2734
عنوان

خسته شدم از این زندگی 😂😂😂🤦

201 بازدید | 18 پست

خدایی تو این قرنطینه ای همه چی تغییر کرده تو زندگیم 😐

صب تا ۶.۷ بیدارم و تو گوشی هستم فردا عم‌ ۲.۳ بیدار میشم 😐😐 بعد ناهار میخورم و می‌شینم سریال میبینم بعد شب میشه دوتا سریالم تلویزیون میده میبینم اگرم بخوام برم خرید همون ۱۰‌میرم هایپری جایی بعد دوباره همین آش و همین کاسه 😐😐😐😐‌ حموم و کارای شخصی هم‌مابینشه ولی کارایی ک‌ میکنم هیمناس ک گفتم 

.

چقدر خوب بود قبل کرونا همه چی سر جاش بود کوهنوردی میرفتم باشگاه میرفتم یادش بخیر 😐💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نگو که همش رو تختی و پای گوشی فقط واسه غذا میری بیرون  اتاق😂

همه غذایی نمیخورم،تازه اوناییم که میخورم باید برام بیارن چون اگه نیارن میدونن اخرش گوشه همین اتاق جان به جان آفرین تسلیم میکنم ولی پا نمیشم یه چی بخورم😂شاعط😂 

همه غذایی نمیخورم،تازه اوناییم که میخورم باید برام بیارن چون اگه نیارن میدونن اخرش گوشه همین اتاق جا ...

ماشاالله خدا قوووت 😂 

امیدوار شدم ب خودم ب مولا 😂💔

ماشاالله خدا قوووت 😂  امیدوار شدم ب خودم ب مولا 😂💔

ناموسا میخوام نمیشه😂

الان هفت هشت ساعته تشنمه دارم ترک میخورم اما حسش نیست😂😂اگه قسمت باشه خودش میاد😂😂😂😂😂

2738

من که هر روز بیرونم :/ نمیترسم چون رعایت میکنم.. شما هم بکنین.. از سوپر مارکت چیزایی که میگیری هم ضد عفونی کن با اسپری الکل یا نسبت 1 به ده وایتکس و آب 

,I don't belong in the world

واقعا من دلم تنگ شده وقتی که با دوستام اخر هفته ها دل و روده ی سخره ها رو درمیاوردیم و اخرم به خودمون کاپ قهرمانی میدادیم حیففف تا کی

دوس دارم زندگیوووو                             دختر دریا ام. زاده غرورش. ملکه عظمتش.   تیکرم واسه تولدمه منو چ به بچه                                          
2706