2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من از استرس حتی نمیتونم خودم کنترل کنم

من فقط واسه بچه ام وهمه بچه ها میترسم.خدا رحم کنه

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2728

همه کروناییها که نمیمیرن.اونایی که میمیرن عمرشون تموم شده و اگه کرونا هم نمیگرفتن به طریق دیگه ای از دنیا میرفتن.پس نباید انقدر بترسیم.باید توکل بخدا کنیم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

من تا الان دو بار کرونا گرفتم یه بار هفت اسفند۹۸ و بار دوم ۹تیر۹۹ الحمدلله خوبم و تا الان به لطف خدا زنده ام خواهرم هم کرونا گرفته ده روزی هست شکر خدا خوبه بهتره..خودم هم دوتا بچه ۵ و یک سال و نیمه دارم..کلی هم رعایت میکردیم من و خواهرم بشدت حساس بودیم و عجیبه که ما دوتا هم گرفتیم از همکارامون..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
من چرا کرونا گرفتم الکی الکی 

رعایت نمیکردی؟

چطوری گرفتی؟؟؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
من تا الان دو بار کرونا گرفتم یه بار هفت اسفند۹۸ و بار دوم ۹تیر۹۹ الحمدلله خوبم و تا الان به لطف خدا ...

یا خدااااا

دوبار؟رعایتم میکردی؟؟؟

تو رو خدا نگو اینجور.با این حزفت که همه امیدمنو ناامید کردی بابت رعایت😥😥

خب بار اول که خبر نداشتم تازه ۲اسفند اعلام کردن احتمالا من قبلش آلوده شدم ولی این بار واقعا رعایت کردم و عجیبه که گرفتم..من توی این چهارماه حتی توی اداره آب هم نمیخوردم تازه فقط با اسنپ رفت و آمد میکردم..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
2706