2726
عنوان

من قق 20 سالمه فقط 20 سال

722 بازدید | 19 پست

اما جوری باهام برخورد میکنن انگار دیگه پیر شدم رفت دیگه برای همه چیز دیره موهای سرم سعید شده اکثرشون 20 سالمه جوری برخورد میکنن انگار دیگه ترشیدم دیگه بمونم و خواستگار قبول نکنم کسی نمیاد منو بگیره انگار دانشگاه نرفتم دیگه دیر شده برای همیشه بابام میگه دیگه پیر شدی برا دانشگاه حس میکنم برم از همه ی همکلاسیام بزرگترم من متنفرم از همه ی اطرافیانم منو افسرده کردن انداختن گوشه ی خونه بعد میگن چرا تو اجتماع نیستی نمیری نمیای من از همه ی ادمایی ک منو ب این روز انداختن متنفرم همه من از ادما متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چکارحرف بقیه داری،خودت تلاش کن دست خودتوبگیر منتظر هیچ دستی نباش،ازدواج چیه اونم تواین شرایط!درستوبخ ...

اینقد گرونیه که دانشگاهم دیگه نمیشه بری اگه اوضاع مالیت درست درمون نباشه

وا مگه زمان قدیمه...۲۰ سال خیلی زوده واسه ازدوج ...من ۲۷ سالمه مجردم ازدواج تو اون سن رو هم رد میکنم....قرار نیست تا بلوغ جسمی زد ادم ازدواج کنه...واسه همینه انقدر زندگیها بی معنیه...یکم کتابای فلسفی بخونید اصلا ببینید هدف از زندگی چیه...اونایی هم که این حرفو بهتون زدن مطمئنا سطح فکرشون در همین حده...اعتماد ب نفستو ببر بالا

منم بیست سالم بود کنکور قبول شدم از الان خودت نباز. خودتو نجات بده 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

عزیزم، غصه نخور، به خدا توکل کن، اعتماد به نفست رو ببر بالا، جلوی هرکسی که تحقیرت میکنه وایسا، اینطوری بقیه هم کم کم یه جور دیگه روت حساب باز میکنند،

دوست داشتی یه سر هم اینجا بزن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4656696/اونهایی-که-حاجت-دارید-بیاید-اینجا-ان-شالاه-که-همه-حاجت-روا-بشیم?postId=144942768

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

دختر رو خودت کار کن بدم میاد از ادمای ضعیف که تحت تاثیر حرف همه قرار میگیرن مگه پدرت وقتی خودش 20ساله بوده چه هنر خاصی داشته در ضمن تو جوونی و اونا ماله چند سال پیش چرا با حرفای دیگران خودتو آزار میدی تا خودت نخوای هیچ اتفاق خوبی برات نمیفته

2706