2733
2734

پسرم یک سال و‌نه ماهشه فقط میگه اب هرازگاهی هم بابا مادرشوهرم چپ میره راس میاد بچه رو ببر گفتار درمانی شوهرم میگ بچه های همکارام حرف میزنن تو با بچه کار نمیکنی 😔دلم خیلی گرفته نگران بچمم هستم چیکار کنم بخدا کتاب براش گرفتم شبا براش کتاب میخونم هرچی میگم بگو مامان بهم نمیگه مامان 

به نطرتون ببرم گفتار درمانی ؟اما پسرم عاقله همه چیو میفهمه هرکاری بش میگم انجام میده منظورشو با اشاره میفهمومه حس میکنم مادره بدیم 

عجب آدمایی هستن😑خب هنوز خیلی کوچیکه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

اینکه اونا درکی از بچه ندارن خیلی عجیبه

بچه ها خیلیییییییییی باهم متفاوتن

به شوهرت بگو به جای فکر کردن به بچه همکاراش یکم راجب بچه ها مطالعه کنه

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بی فرهنگ جامعه ما خدای من حتی نسل امروز هم تلاشی برای بالا بردن فرهنگ نداره

هر بچه ای یک مدل رشد داره همه مثل هم نیستن پسر زیر دو سال میخوای حرف بزنه😯 تازه به فکر گفتار درمانی هستین اونم زیر دو سال 

2731

عیب نداره عزیزم هنوز جا داره که یاد بگیره پسر من دوسال و نیمه

جمله بندی رو بلد نیس کنار هم بزاره کلمه هارو ولی من سخت نمیگیرم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

نه بابا خیلی از بچه ها دیر حرف میزنن بچه رو اذیت نکن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738

ن اخه چرا ابنجوری فک میکنی

مقصر ک خودت نیسی الان بهترین فرصته ببریش گفتار درمانی

یاد بچه خاهرم افتادم ۸ سالشه هنو حرف زدن بلد نیس زبونش سنگینه ولی کم کم داره بهتر میشه

اخه  چرا همه جیو میندازن گردن مامانا😢🤨

نه عزیزم 

دختر دایی منم مهر ۹۶ به دنیا ادمد 

هنوز فقط بلدا بگ مامان و بابا  و جیغ بکشه 

پس اون لابد فاجعه است 

کار کنی باهش  .حساس شدی فقط یکم 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !

وای چرابیخود نگرانی ..پسر دایی من سه سالشه خداشاهده فقط یه کلمه ممد میگه و بابا همیییین تازه مامانشم توی بهداشت کار میکنه گفت پسرم تا ۴ سالگی پرسیدم از دکتر گفت تا ۴ سالگی وقت داره خدامیدونه یه جاهم دکتر دیگع نبردنش 

2706