2726
عنوان

خودارضایی دربچه پنج ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 5011 بازدید | 131 پست

من از یه روانشناس کودک شنیدم که میگفت توی این سنین این رفتار طبیعیه اول باید مطمئن بشیم که بچه دسشویی نداره اکثرشون بخاطر دسشویی نرفتن اولش این کارو میکنن بعد خوششون میاد و عادت میکنن..هر وقت دارن این کارو میکنن حواسشون رو باید غیر مستقیم پرت کرد و مشغولشون کرد در مرحله آخر میگفت موقع تماشای تلویزیون یا هر کار دیگه ای اگه دارن این کارو میکنن بهشون بگید همون لحظه برن تو اناق و هر وقت کارشون تموم شد بیان بیرون میگفت بیشتر بچه ها چون اون لحظه زورشون میاد یا دوست ندارن تنها باشن اصلا ادامه نمیدن فقط تاکید داشت به هیچ وجه نباید حساس بشید..

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم عرق نمیکنه اصلا 

بیبین عزیزم من یادمه کوچیکترکه بودم دختردایم به شکم درازمیکشیددستشومیزاشت زیرش هی خودشومیمیلید من ازاون بزرگتربودازش سوال کردم چرااینکارومیکنی میگفت دارم فکرمیکنم همیشه وقتی تنها بودیاموقع خواب ولی الان انقددخترخوبوخانوموبا حیایی شده البته توتنهایشونمیدونم هنوزاونکارومیکنه یانه ولی خیلی باحیاو خانومه هممون موندیم این همون دخترتخس ولوس اون موقعس ولی خوب شماهم یه دکترببربچه رو شاید عفونتی چیزی هستو خارش داره

2728
بیبین عزیزم من یادمه کوچیکترکه بودم دختردایم به شکم درازمیکشیددستشومیزاشت زیرش هی خودشومیمیلید من از ...

ممنونم عزیزم چندروزه خیلی بهش توجه میکنم اینکارو نکرده خداکنه ازسرش بره

سلام عزیزم برخی دوستان خیلی نکات خوبی گفتن

اولا بهش میگن خودکاوی نه خودارضایی جون خودارضایی بعد بلوغه

کلا تاحالا براش گفتی اوننا منطقه خصوصیه؟نباید هیجکس بهش دست بزنه؟ تو خانواده ما ناراحت کنندست کسی دست بزنه و قانون خونمون اینه

بعد در موقعیت دیگه ای براش مثال حوله و توپ بزن. با توپ بازی میکنی به کسی میتونی بدی. حوله رو به کسی بدی چی میشه. اگه خودت به حوله دست بزنی غیر وقتی که از حموم بیرون میای چی میشه.ببرس به سمتی که بهداشت و مریضی میاره دست زدن به ناحیه خصوصی

اینو در یکفضای کاملا بی ربط به اینکارش باید بگی و کاش کلا قبلا شروع خودکاوی بود

زیاد حرفاتو تکرار نکن

در اضای چندین بار دیدن خودکاوی و زمانی جدا ازون یاداوری کن قانون خونمون این بود واس بهداشنمون...

زمانهایی که خودکاوی میکنه فقطط باید حواسشو پرت کنی

هیچوقت مچسو نگیر خجالت زدش نکن که به شدت ضربه روحی میخوره

سلام عزیزم برخی دوستان خیلی نکات خوبی گفتن اولا بهش میگن خودکاوی نه خودارضایی جون خودارضایی بعد بلو ...

ممنونم عزیزم منم خیلی اروم برخورد کردم میگه وقتی دسشوییم میاد اینکارو میکنم نگه دارم چندروزه تا دستشویی داره میگ مامان زود برم تا خودمو نخارونم خداکنه دیگه کلا از یادش بره من بهش گفتم اگه اینکارو کنه نمیتونه بره مدرسه وعفونت میگیره

افرین عالیه نگران نباش اگه درست عمل کنی از سرش میفته

از وقتی بچه دومم اومده کم توجه شدم بهش آلان که بهش بیشتر توجه میکنم خوب شده ممنونم بابت توضیحات عزیزم

از وقتی بچه دومم اومده کم توجه شدم بهش آلان که بهش بیشتر توجه میکنم خوب شده ممنونم بابت توضیحات عزیز ...

خواهش میکنم

دقیقا همینطوره همیشه قبل هر تغییری در کودک یک بحران براش رخ داده بوده

خیلی خوبه متوجه میشین

ان شاالله خدا هممون در امر مهم مادری یاری کنن

از وقتی بچه دومم اومده کم توجه شدم بهش آلان که بهش بیشتر توجه میکنم خوب شده ممنونم بابت توضیحات عزیز ...

دخترت خوب شد من پسرم سه ساله ست چیکار کنم نکنه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞