2733
2734
عنوان

خودارضایی دربچه پنج ساله

5056 بازدید | 131 پست

بچه ها دخترم پنج سالش دوماهی میشه گاهی اوقات موقع خواب یا خستگی دراز ک میکشه ببخشید خودشو میماله روزمین دلیلش وپرسیدم گفت قلقلکم میاد من اروم گفتم بده سه روزه انجام نداده ولی تا تنها میشه یکم انجام میذه بیشتر زمانی که دستشویی داره چکار کنم کسی تجربه داره . اینم بگم من وباباش حتی یبار هم جلو بچه کنارهم نخوابیدم همسرم شب کاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببر پیش مشاور کودکان 

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

چی داری میگی ؟خودارضاییبچه ۵ ساله اونم دختر

حالا بچه ببینه من میفهمه؟!

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

دخترت هنوز حسی نداره از روعادت سعی کن خیلی سرگرمش کنی بعدم زیاد از همسرت فاصله نگیر تا چیزی دید شکه شه عادی رفتار کن

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

میخاره بهداشتش رسیدگی کن بشورش با شامپو بچه هر روز پماد کالاندولا بزن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706