2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوایل اخم میکردم و عصبانی میشدم اما الان بیشتر خودمو کنترل میکنمو خودمو جای دیگه سرگرم میکنم یا صلوات میفرستم و توی ذهنم هی ب خودم میگم اون بچس،متوجه نیست،تو خیلی دوسش داری،آروم میشم،جواب داده واقعا

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷

من بعضی وقتا جیغم در میاد متاسفانه دو سه بارم زدم رو دستش خیلییی ناراحتمم بچم گناه داره ولی بخدا انقدر استرس و فشار رومه یه جاهایی میبرم ولی بیشتر بیشتر قربون صدقه نازو بغله ولی وقتایی که بد غذایی میکنه خیلی عصبی میشم خودمو میزنم😄

2738

امروزنشوندمش روکابینت 

همیشه میگه بشونم تامن به کارم میرسم اینم پیشم باشه ۱۰۰۰۰۰۰بارگفتم به جای ادویه هادست نزن یهومیفتن میشکنن 

گوش ندادشوت کردزیرشون وهمه چایی هاپخش زمین شد 

کلییییی جیغ جیغ کردم 

اروم شدم بابابه خدانمیشه همیشه خندیدواروم توضیح داد 

پررومیشن 

اومدمعذرت خواست وبوسم کرد

عشقم ۲/۵سالشه  

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
اوایل اخم میکردم و عصبانی میشدم اما الان بیشتر خودمو کنترل میکنمو خودمو جای دیگه سرگرم میکنم یا صلوا ...

چه خوب اخه اون لحظه که یه دفعه جیغ ادم در میاد بعدش ادم میفهمه که باید خودشو کنترل میکرده

من بعضی وقتا جیغم در میاد متاسفانه دو سه بارم زدم رو دستش خیلییی ناراحتمم بچم گناه داره ولی بخدا انق ...

عزیزم زیاد ب غذاخوردنش سخت نگیر عادتش نده ک بخوای مدام بهش بگی اکر واقعا هیییچی نمیخوره شاید کمبود اهن داره اما اگر میخوره ولش کن

ای جونم دلم خواس هنوز مامان نشدم ولی مطمئنم خندم میگیره چهره ناناز ترسیدشو ک ببینم ولی خیلی عصبانی بشم داد میزنم فک کنم😀

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
عزیزم زیاد ب غذاخوردنش سخت نگیر عادتش نده ک بخوای مدام بهش بگی اکر واقعا هیییچی نمیخوره شاید کمبود ا ...

میخوره ولی فقط سوپ‌ میکس😑

یه ذره چیزی رو زبونش حس کنه انقدر میده بیرون تا پاک پاک شه رو زبونش البته مودیه یه وقتایی هم البالوپلو ماکارانی تخم‌مرغ نون پنیر گوجه به اندازه دونا قاشق چندتا لقمه میخوره ولی بیشتر بیشتر سوپ 

2706