2726
خرید اینترنتی انواع عینک آفتابی ،عینک دودی و عینک طبی در مارک های معروف عینک ریبن,عینک پلیس,عینک روبرتوکاوالی و ... با تخفیف استثنایی که بر روی تمامی عینک ها اعمال شده است.

توجه کنید که فروشگاه ما این عینک ها را با گارانتی سلامت کامل کالا به فروش میرساند .

تعداد عینک های آفتابی زیاد است پس لطفا از تمام صفحات دیدن فرمایید.

خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه مردانه  در طرح ها و مدل های مختلف
عینک لوییس ویلتون
عینک لوییس ویتون - Louis Vuitton

طرح این عینک آفتابی متناسب با سلیقه های خاص آقایان و خانم ها می باشد و افرادی که به دنبال محصولات خاص و کمیاب هستند می توانند این عینک را به صورت مستقیم از فروشگاه ما خریداری نمایند. شیشه های این عینک دارای یو وی 400 بوده و چشمان شما را در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می کند.

برای مشاهده توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید ....

قیمت : 36,000                                               

اگر در مهارت خاصی ، تخصص دارید. از طریق ایمیل یا ارسال پیام در نی نی سایت به من بگویید. به پروفایل من مراجعه کنید
عینک آفتابی کرراعینک آفتابی کررا تاشو

این برند در سال ۲۰۰۸ میلادی کررا شامپیون و سافاری را تولید نمود که تا به امروز جز پر فروش ترین محصولات آن به حساب می‌آید. لیدی گاگا خواننده مشهور آمریکایی در کلیپ "داستان عشقی بد" عینک آفتابی کررا را به چشم داشته است. این برند عینک آفتابی در میان ورزشکاران بسیار مشهور به حساب می آید

قیمت : 27000 تومان

اگر در مهارت خاصی ، تخصص دارید. از طریق ایمیل یا ارسال پیام در نی نی سایت به من بگویید. به پروفایل من مراجعه کنید
عینک آفتابی روبرتو کاوالیعینک آفتابی زنانه روبرتو کاوالی - Roberto Cavalli

لنز این عینک آفتابی از نوع UV 400 ضد خش با رنگ ثابت میباشد که در آن از تکنولوژی آنتی رفلس استفاده شده است و برای ساخت آن از یک نوع پلیمر استفاده شده است و البته به غیر از اشعه uva اشعه های uvb , uvc را نیز دفع میکند و باعث میشود تصاویر را با رنگ شفاف ببینید. طراحی این مدل به صورتی بوده که با تمامی چهره ها متناسب باشد. حتما این مدل بی نظیر و استثنایی را تهیه کنید

قیمت : 31000 تومان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عینک آفتابی ریبن ویفریعینک آفتابی ریبن مدل ویفری

عینک آفتابی ریبن معتبرترین مارک اروپایی می باشد که مورد استفاده اشخاص معروف جهان نیز می باشد و علاوه بر زیبایی چشمان شما را در برابر تمام مضرات حفظ خواهد کرد.

قیمت : 19500 تومان

2728
عینک آفتابی ریبن مدل ویفریعینک ری بن مدل کت

عینک آفتابی ریبن  مدل کت معتبرترین مارک اروپایی می باشد که مورد استفاده اشخاص معروف جهان نیز می باشد و علاوه بر زیبایی چشمان شما را در برابر تمام مضرات حفظ خواهد کرد.

قیمت : 18500 تومان

عینک آفتابی ریبن کت مربعیعینک کت شیشه مربعی 4128

عینک ری بن مدل کت مربعی RayBan CAT 2013
عینک فوق العاده جدید با طراحی مدرن
طراحی فوق العاده برای سال 2013
جذابیت و زیبایی حق شماست…

قیمت : 19500 تومان

عینک آفتابی ریبن خلبانی شیشه آتشیعینک خلبانی شیشه آتشی

عینک آفتابی ریبن خلبانی شیشه آتشی به دلیل طراحی بسیار زیبا و مدرن توانسته است محبوبیت بسیاری در بین اقشار مختلف مخصوصا بازیگران سینما و خوانندگان بدست بیاورد.لنزهای این عینک دارای استاندارد UV400 جهت محافظت از اشعه ماوراء بنفش است.

قیمت : 28500 تومان

عینک آفتابی ریبن خلبانی شیشه آبیعینک خلبانی شیشه آبی

طرح این عینک آفتابی متناسب با سلیقه های خاص آقایان و خانم ها می باشد و افرادی که به دنبال محصولات خاص و کمیاب هستند می توانند عینک خلبانی شیشه آبی را تهیه نمایند. شیشه های این عینک دارای یو وی 400 بوده و چشمان شما را در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می کند. عینک خلبانی شیشه آبی با کیف و دستمال اورجینال

قیمت : 28500 تومان

عینک آفتابی گالیلهعینک دودی طرح گالیله

طرح عینک آفتابی گالیه متناسب با سلیقه های خاص آقایان و خانم ها  می باشد و افرادی که به دنبال محصولات خاص و کمیاب هستند می توانند عینک دودی گالیله را به صورت مستقیم از فروشگاه ما خریداری نمایند . شیشه های این عینک دارای یو وی 400 بوده و چشمان شما را در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می کند

قیمت : 26500 تومان

عینک آفتابی تمام شفاف ریبنعینک ریبن کت تمام شفاف

عینک ریبن کت شیشه شفاف فریم کریستالی به دلیل طراحی بسیار زیبا و مدرن توانسته است محبوبیت بسیاری در بین اقشار مختلف مخصوصا بازیگران سینما و خوانندگان بدست بیاورد. جنس دسته های عینک ریبن از فیبر کربن بوده و این قابلیت سبکی بینظیری به محصول اضافه کرده که شما بر روی صورت خود سنگینی عینک را به هیچ وجه حس نمی کنید.

قیمت : 
19500 تومان

عینک آفتابی ریبن خلبانیعینک خلبانی ray ban

عینک آفتابی ریبن خلبانی معروفترین و محبوب ترین مدل عینک آفتابی در تمام جهان است . طراحی عینک ریبن خلبانی به شکلی است که به همه ی فرم های صورت مینشیند و یک عینک آفتابی زنانه مردانه است که همه میتوانند از آن استفاده کنند.

قیمت : 
19500 تومان

عینک آفتابی مدل بی ام وعینک بی ام و مدل BMW s8233

عینک آفتابی مدل بی ام و مدلی است که با نظر طراحان اتومبیل های بی ام و طراحی شده است . لنز های این عینک آفتابی دارای uv 400 است که از چشم در مقابل پرتو های مضر محافظت می کند ...

قیمت : 
28500 تومان

عینک آفتابی دید در شبعینک دید در شب HD Vision

عینک دید در شب به طور ویژه برای اصلاح کاهش نزدیک بینی در تاریکی کاهش درخشندگی کنتراست آبی تیره محیط اطراف و نهایتاً ارائه رانندگی ایمن تر بدون تغییر کردن ادراک رنگ بعد از تاریکی هوا طراحی شده است.

قیمت : 
230
00 تومان

عینک ریبن ویفری شیشه شفافعینک طبی ریبن مدل ویفری فریم مشکی

عینک طبی ویفری ریبن محبوبترین عینک طبی شیشه شفاف می باشد و بیشترین استفاده در میان افراد مشهور و افراد دیگر را داشته است. طراحی این عینک به گونه ای بوده است که به هر چهره ای میاد و مناسب برای مردان و زنان است.

عینک ریبن ویفری شیشه شفافعینک طبی مدل ویفری فریم سفید

عینک طبی ویفری ریبن محبوبترین عینک طبی شیشه شفاف می باشد و بیشترین استفاده در میان افراد مشهور و افراد دیگر را داشته است. طراحی این عینک به گونه ای بوده است که به هر چهره ای میاد و مناسب برای مردان و زنان است.

2706