2726
عنوان

خرید عینک آفتابی مردانه و زنانه با تخفیف های فوق العاده

| مشاهده متن کامل بحث + 3706 بازدید | 42 پست
عینک طبی ریبن مدل کتعینک طبی ریبن مدل کت

عینک طبی ریبن مدل کت پرفروش ترین مدل عینک طبی در جهان است که امروز این عینک را در فروشگاه نت سبد برای خرید قرار داده ایم. نمونه ای که در این فروشگاه به فروش میرسد شیشه های آن قابل تعویض می باشد و شما می توانید عدسی های مخصوص نمره چشم شما در آن قرار بگیرد.

برای مشاهده توضیحات بیشتر اینجا کلیک کنید ....

قیمت : 19500 تومان

اگر در مهارت خاصی ، تخصص دارید. از طریق ایمیل یا ارسال پیام در نی نی سایت به من بگویید. به پروفایل من مراجعه کنید
عینک آفتابی پلیس اصل ایتالیاعینک آفتابی پلیس مدل s8551 اصل ایتالیا

عینک آفتابی اصل و اورجینال پلیس ساخت ایتالیا  دارای u400 و پلاریزه شده ، دارای شماره سریال روی دسته ها همراه با کیف پلیس.

قیمت : 85000 تومان

اگر در مهارت خاصی ، تخصص دارید. از طریق ایمیل یا ارسال پیام در نی نی سایت به من بگویید. به پروفایل من مراجعه کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عینک آفتابی پلیس اصل ایتالیاعینک آفتابی اصل ایتالیا پلیس مدل police s8304

عینک آفتابی اصل و اورجینال پلیس ساخت ایتالیا  ،یک تکه ،دارای u400 و پلاریزه شده ، دارای شماره سریال روی دسته ها همراه با کیف پلیس.

قیمت : 92000 تومان

عینک آفتابی پلیس اصل ایتالیاعینک آفتابی اصل ایتالیا پلیس مدل police s8417

عینک آفتابی اصل و اورجینال پلیس ساخت ایتالیا  ،یک تکه ،دارای u400 و پلاریزه شده ، دارای شماره سریال روی دسته ها همراه با کیف پلیس. محبوبترین عینک آفتابی پلیس که توانست رکورد جهانی فروش عینک های آفتابی را به خود اختصاص دهد. این عینک ۱۰۰% اورجینال ساخت ایتالیا و دارای U400 و پولاریزه شده است

قیمت : 93000 تومان

2728
عینک آفتابی پلیس اصل ایتالیاعینک آفتابی پلیس مدل s8178 اصل ایتالیا

عینک آفتابی اصل و اورجینال پلیس ساخت ایتالیا  ،یک تکه ،دارای u400 و پلاریزه شده ، دارای شماره سریال روی دسته ها همراه با کیف پلیس.

قیمت : 87000 تومان

عینک آفتابی خلبانی اصل ریبنعینک آفتابی اصل خلبانی ریبن aviator ray ban

عینک آفتابی اصل و اورجینال خلبانی ریبن   ،فریم طلایی ،دارای u400 و پلاریزه شده ، دارای شماره سریال روی دسته ها و شناسنامه معتبر.

قیمت : 75000 تومان

عینک آفتابی زنانه Diorعینک آفتابی زنانه dior

عینک آفتابی زنانه Dior  یکی از شیک ترین و زیباترین عینک های زنانه است که مورد استقبال همگانی قرار گرفته است . طراحی منحصر بفرد عینک آفتای زنانه دیور باعث شد که این عینک در سال 2013 از طرف چند مجله طراحی زیباترین عینک آفتابی زنانه نام بگیرد.

قیمت : 35000 تومان

عینک آفتابی زنانه DG 2014عینک آفتابی زنانه DG 2014

عینک آفتابی زنانه DG 2014 مقابله با اشعه های مضر با استاندارد UV400 ارائه شده در رنگها و فریم های متنوع و زیبا طراحی بی نظیر و خیره کننده از ویژگی های این عینک آفتابی زنانه است. عینک آفتابی زنانه دی جی پرفروشترین عینک در چند ماهه ی اول سال 2014 شده است

قیمت :
25500 تومان

عینک آفتابی prandaعینک آفتابی پراندا pranda مردانه و زنانه

عینک آفتابی زنانه DG 2014 شیشه های عینک آفتابی پراندا دارای یو وی 400 بوده و چشمان شما را در برابر اشعه مضر آفتاب محافظت می کند. این عینک آفتابی با کیف و دستمال اورجینال برای اولین بار در ایران توسط این فروشگاه عرضه شده است.

قیمت :
21000 تومان

عینک آفتابی زنانه بلگوریعینک آفتابی زنانه بلگوری

عینک آفتابی زنانه bvlgari جنس لنز عینک آفتابی زنانه از شیشه ضد خش میباشد و از نظر پزشکی تائید شده میباشند. این عینک دارای uv 400 کامل می باشد در نتیجه علاوه بر زیبایی ، محافظت از چشم هارا در مقابل نور خورشید به خوبی انجام میدهد .

قیمت :
34500 تومان

عینک آفتابی گوچی زنانه و مردانهعینک آفتابی گوچی Gucci 2013

عینک آفتابی گوچی به صورت یک تکه طراحی شده است و دارای فرم استیل مرغوب می باشد و لنز این عینک آفتابی به طور کاملا استاندارد بوده و از چشم در مقابل اشعه ماورابنفش محافظت میکند.

قیمت :
24500 تومان

عینک آفتابی پلیسعینک آفتابی پلیس police s1718

عینک آفتابی پلیس مدل اس 1718 دارای استاندارد یو وی 400 است و پرفروشترین مدل عینک آفتابی در سال  2013 شذه است. طراحی این عینک آفتابی به گونه ای است که این عنیک را هم میتوان یک عینک مردانه و هم عینک زنانه به حساب آورد.

قیمت :
21500 تومان

عینک آفتابی زنانه اترنالعینک آفتابی زنانه اترنال مدل جدید

عینک آفتابی زنانه اترنال محبوبترین مدل عینک زنانه است . طراحی این عینک بسیار منحصرد بفرد بوده و لنز این عینک دارای کیفیت بالای uv400 می باشد. این عینک آفتابی زنانه پرفروشترین مدل عینک زنانه در اروپا می باشد.

قیمت :
33500 تومان

عینک آفتابی کررا حرفه ایعینک آفتابی کررا حرفه ای

عینک آفتابی کررا دارای ویژگی های منحصر بفردی است که در فروش نی نی سایت با تخفیف استثنایی به فروش میرسد. این عینک آفتابی طوری طراحی شده است که هم زنانه باشد و هم مردان. از ویژگی های این عینک حذف نور مستقیم و شدید آفتاب، حذف انعکاس نور بر روی شیشه و ... است.

قیمت : 16500 تومان

2706