2737
2734
عنوان

خاطرات مدرسه

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد عید بعضیا ابرو برداشتن ، از یه مدرسه ی ۴۰۰ نفری که ۵۰ نفر ابرو برداشته بودن منو یه دختره که جشن ...

واقعا اخراج شدی؟؟؟؟؟

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
كلاس چندمي؟؟

هشتم تموم شد 

دیگه نهم

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2731
هشتم تموم شد  دیگه نهم

بخون و سعيتو بكن تا قبول بشي 

با اينكه همه ميگن سخت ميگيرن ولي فوق العاده است مدارسشون من الان خيلي دلم تنگ ميشه درست دارم برگردم به پنج شش سال پيش فوق العاده بود 

البته من كلا بچه درسخوني بودم معلمهاهم دوسم داشتن رابطم باهاشون خيلي خوب بود 

دوستاي خوبم برام دعاكنيد تا مشكلم حل بشه🥰🌺
واقعا اخراج شدی؟؟؟؟؟

گفت برو ابروهات درومد بیا خونه هم انقدر سرکوفت زدن بهم رفتیم مدرسه بابام خواهش کرد رام دادن چقدر تو اون سن خار شدم انقدر گریه کردم حالم از زنیکه ناظمه بهم میخورد عقده ای 

اره واقعا همش خاطره س

بیتا جان پروفایلت عکس خودته؟

من یک اوتاکو هستم.......افتخار میکنم که یه اوتاکوئم!......از انیمه حمایت میکنم!.....انیمه به انیمیشن ها وپویانایی های کشور ژاپن میگن!که یک سبک خاص ومتفاوت نسبت به انیمیشن های سایر کشور ها داره!.....انیمه الان یکی از بزرگترین وپرطرفدار طرین سبک های انیمیشن جهانه😍😋😊
2738
بیتا جان پروفایلت عکس خودته؟

ن عزیزم