2703
2553
عنوان

خانومای مدرنی که همسر سنتی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2225 بازدید | 48 پست

همسرشما ادم متعصبی بودن اما رفتارشما شدتش رو بیشتر کرده

مطیع بودن بی چون و چرا خوب نیست اما شما بیش از حد هم مقابله به مثل می کنید

دلیل اینکه باشما اینطور و به بقیه محبت میکنه و ساپورت مالی اینه که یه مرد احتیاج داره تحسین بشه مورد افتخار قراربگیره اما این افتخارو تحسین رو اطرافیان بهش دادن مادر برادر حتی خواهر خودتون

میدونم خیلی سخت به کسی که بارها بی احترامی کرده بگید عزیزم ممنونم که زحمت میکشی یا بهش محبت کنید

اما همونطور که عاقلید و نگران آینده بچتون بدونید که این رابطه بچه رو نابود میکنه در حال حاضربخاطر بچه دارید باایشون زندگی می کنید پس تلاش کنید شرایطم خوب باشه اون بچه پدرومادری رو میخواد که بینشون محبت باشه نه جنگ و دعوا وگرنه زندگی باارامش و طلاق براش بهتر

مادرشوهرتون نسبت به شما بدرفتاری میکنه چون که میبینه پسرش با شماست اما محبتی دریافت نمیکنه درست رفتارش منطقی نیست شما به ایشون بدی نمی کنید ولی خب اخلاق ایشون اینطوری هست که ازینکه میبینه بچش رنج میکشه شمارو مسببش میدونه هرچند پسرش مقصر باشه

تصور کنید دخترتون هرروز بیاد پیش شما و از زبان خودش مدام از همسرش انتقادکنه و اذیت هایی که بهش میکنه به شما بگه مطمئنا دیدگاه شما حتی بااینکه مادر 60 ساله نیستید و کلی کتاب خوندید هم کمی در مورد همسرش تغییر میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیگم شما در زندگی تلاشی نکردی و یااینکه شما در حق همسرتون بد می کنید

اما بدونید که دوچرخه زندگی رو اگه هیچکدومتون رکاب نزنید از حرکت می ایسته و جفتتون زمین می خورید

اگر اون رکاب نمی زنه شما رکاب بزن چون که یه دختر زیبا داری بچه ها از حرف زدن ما چیزی یاد نمی گیرن این عمل ما هست که بهشون درس زندگی میده

رکاب بزنید تا بچتون قوی بودن رو یاد بگیره

رکاب بزنید تا ازون دالان تاریکی که درش جا خوش کردید بیرون بیاد

2720

عزیزم شما میتونی تاحدودی همسرتو تغییر بدی ولی نمیتونی از صفر تا صدشو بکوبی و دوباره بسازی...همه ما باهمسرمون یکی نیستیم...مطمئنا رفتار و سلیقه ما حتی با برادرمون ک باهم تویه خونه و بایه فرهنگ بزرگ شدیم فرق داره چه برسه همسری ک کلا از یه خانواده دیگه میاد...شما باید بعضی تغییراتشو بپذیری و حتما نخای ک مث شما بشه...مثلا اهنگ سنتی دوس داره خب بذار داشته باشه ب شما ک اسیبی نمیزنه ... با مسائلی برخورد کن روی خودت تاثیر بذاره...مثلا اگ راجع ب طرز لباس پوشیدنته ک باهاش حرف بزن و تهش به توافق برسین ک طبق خواسته دو طرف باشه....واسه بچتون هم غصه نخورین ..بخاطرش اصلا بحث نکنین چون بچه بیشتر با مادرشه و طبق تربیت مادر تربیت بچه شکل میگیره...تمرکز کردن رو این مسئله و القای انرژی منفی فقط شمارو نسبت ب همسرتون سرد تر و سرد تر میکنه...موفق باشین..

اگر تمایل داشتید که از کجا و چجوری شروع کنید من تا جایی که بتونم بهتون کمک می کنم @true_story

عزیزم نظراتتو خوندم.همه ی حرفاتون درست بود.من اهل تحسین کردن نیستم.اهل محبت کردن نیستم.حقیقتش در حال حاضر هیچ عشقی به هیچکسی احساس نمیکنم.البته بجز دخترم.همسرم میترسه منو از دست بده ولی هیچ امتیازی بهم نمیده.حرف دلش اینه که تو بمون بچمو بزرگ کن.هرچیزی من میخوام انجام بده.تا خودش بتونه مسیر موفقیتشو طی کنه.انگار که من حق زندگی ندارم.من درس نخونم.من بیزنس نداشته باشم.اصلا من همیشه همون بچه ی هجده ساله ی نیازمند بمونم که احساس ضعف نکنه.تو حرفاش میگه من نردبون پیشرفت تو نیستم

من عابر بانکت نیستم.حتی الکی و از روی سیاستم کاری نمیکنه که منم حس کنم مهمم

2714
عزیزم نظراتتو خوندم.همه ی حرفاتون درست بود.من اهل تحسین کردن نیستم.اهل محبت کردن نیستم.حقیقتش در حال ...

فقط بهم بگو دوس داری که شرایط تغییر کنه یانه

خواستن از ته دل 

بین حرفات گفتی به جاریت حسادت میکنی این خیلی خوبه این یعنی هنوز احساس داری و من مطمئنم اگر بخوای درست میشه

میدونی مرد متعصبی میشناختم که حتی به زنش اجازه نمیداد چادر روی مانتوشو دربیاره الان اون زن بلوز وشلوار تنگم میپوشه 

میدونم قلبت شکسته و شاید متنفری از همسرت اما به یادبیار یروزی ازسر ناچاری یا هرچی با این مرد دوست شدی بلاخره دل تو بدست اورده اون زمان پس گمان نکن بدجنس

ببین همینکه گذاشته دماغتو عمل کنی... کلاس سازبری... و لباس سفارش بدی اونم از ترکیه باور کن همین چیزاروخیلی هااجازه نمیدن واینا نشون میده همسرت قابل انعطاف

فقط بهم بگو دوس داری که شرایط تغییر کنه یانه خواستن از ته دل  بین حرفات گفتی به جاریت حسادت م ...

خیلی تلاش میکنم به آرامش برسم.خدا میدونه چقد جلسات مشاوره رفتم.الانم پیش روانکاو میرم با این که خیلی به اعصابم فشار میاره مرور کردن ولی بخاطر دخترم تحمل میکنم.اصراری ندارم زندگی عاشقانه داشته باشم.ولی میخوام بمونم و دخترمو بزرگ کنم.نمیخوام جدا شم.چون دیر شده.نمیخوام دخترم روانش بهم بریزه

اصلا معیارهای آدم تغییر میکنه.تو دوستی هیچی معلوم نمیشه

ببین شدنی هست که بتونی درهمسرت تغییر ایجاد کنی اگر خودت تغییر کنی

بهت گفتم اینکه بگی چرا من رکاب بزنم اون نزنه شرایطو تغییر نمیده

2ماه امتحان کن فقط 2ماه

اول اینکه اعتمادبنفست خیلی پایین نیست اما کلا نگرانی کسی ازت دلخورنشه یا جنگ بپا نشه واسه همین از خودت دفاع نمی کنی

میدونی میتونی با احترام ازخودت دفاع کنی تازه بقیه طرف رو مقصر جلوه بدن

اما باید تمرین کنی که اروم باشی و از کوره در نری 

خیلی تلاش میکنم به آرامش برسم.خدا میدونه چقد جلسات مشاوره رفتم.الانم پیش روانکاو میرم با این که خیلی ...

برات پیغام دوستی دادم اگر دوست داشتی قبول کن

میدونی روانکاو مشاور همه و همه فقط وقتی میتونن بهت کمک کنن که تو خودت بخوای تو یه سد بزرگ ساختی چندلایه و اجازه نمیدی کسی وارد حریمت بشه و تا وقتی اون سد رو نشکنی روانکاوم نمیتونه

همین که همسرتم باهت مشاوره میومده یعنی دوس نداره زندگیتون خراب بشه تو همین چند تا جمله خودتون من خ متوجه شدم که ایشون نمیخواد از دستت بده اما اونم بلد نیست

فکر میکنه و اینطوری بزرگ شده که زن باید بگه چشم عزیزم فکر کن شوهرتم عین بچته و اونم دوباره تربیت کن و تربیت درست رو با دعوا و حرف زدن یاد نمی گیره با عمل هست که یاد میگیره

خ خوبه که تو خونه مادرشوهرت برادرشوهرت حامیت هست الان که میبینم اوضاع خ خوبه و خ کارها میتونی بکنی

همین که همسرتم باهت مشاوره میومده یعنی دوس نداره زندگیتون خراب بشه تو همین چند تا جمله خودتون من خ م ...

آره اونم میاد جلساتو.ولی حرفای کلیشه ای میزنه.اکثرا هم حقو به اون میدن.این بدتر عصبیم میکنه.ولی میدونم که حتی اگه جدا هم بشیم بازم دخترم نقطه اتصالمونه و اگه شوهر منه خلاصه یه راهی پیدا میکنه برا اذیت کردن.من فعلا دارم مشکلات خودمو برطرف میکنم.الان که میرم پبش روانکاو میبینم خودمم خیلی اوضاعم داغونه.پر از آسیبم.شوهرمم قربانیه.مقصر نیست.تربیت غلط و جامعه و...مقصره

2706