2737
2739
عنوان

لطفا کمکم کنید+ عزا+ کرونا

235 بازدید | 27 پست

منو همسرم مشهدی هستسم مشهد زندگی نمیکنیم

جمعه چهلم خواهرشوهرمه(دختر جوان و مجرد ک فوت کرده)

مشهدم ک میدونین وضعیت قرمزه منم ی بچه کوچیک دارم با همسرمم قهرم کلا حرف نمیزنم باهاش بخاطر خانواده ش افتاده سر لج و تو این مدت همه جوره با زبونش آزارم داده

استرس دارم نگرانم میترسم فردا بگه رابیفت بریم مشهد چیکا کنم با این آدم زبون نفهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولا خوب حق داره داغ خواهر داره 

نمیشه با رعایت کامل بری

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2731
2738
ولا خوب حق داره داغ خواهر داره  نمیشه با رعایت کامل بری

عزیزم خواهر ناتنیش بوده

خدا رو شاهد حرفم میگیرم وقتی فوت کرد خوشحال بود

تاپیکامو ببینین

همش من گفتم نخند خوشحال نباش حالا اینطوری شده

عزیزم خواهر ناتنیش بوده خدا رو شاهد حرفم میگیرم وقتی فوت کرد خوشحال بود تاپیکامو ببینین همش من گف ...

چند ساله بود مشکل زمینه ای داشت

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
عزیزم خواهر ناتنیش بوده خدا رو شاهد حرفم میگیرم وقتی فوت کرد خوشحال بود تاپیکامو ببینین همش من گف ...

ولا چی بگم . انشالله خدا خودش راه خوب رو سر راهت قرار بده

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2706