2726
عنوان

💌نمازشب💌

| مشاهده متن کامل بحث + 2822 بازدید | 441 پست
چشم تا اینجا ک گفتی چهار رکعت نماز صب بخونم اما نیت شب کنم بد دو رکعت هم ب نیت شفع بد حمد توحید یه س ...

بعد دو رکعت به نیت شفع بعدش حمد وتوحید وسوره الناس رکعت دوم حمدوتوحیدوالفلق ...

درآخر رکعت به نیت وتر ۱حمد۳بارتوحید۱ بار الناس۱بار الفلق بعد قنوت توقنوت واسه ۴۰ نفر مغفرت کن رفتگان،خواهر ،برادر،پدر،مادر بعد۷۰ استغفرالله اتوب الیه و۳۰۰ العفو بگو بعدرکوع وسجده اینا مستحبن

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من گروه نماز شب عضوم.هر شب جمعیت زیادی میخونن

التماس دعا 

خوشا بسعادتت🌸🌺

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
ممنونم عزیزم ولی من یک نمیخونم معمولا ۳ میخونم

باشه مهم نیت 

التماس دعا

واسه شفای منم دعا کن گلم که واقعن زجر میکشم

بچه ی جور دیگ گفتن اول اینو میخونم بدم کم کم اینو کامل یاد میگرم ایشلا خدا قبول کنه

اره هرجور راحتی مهم باهاش راحت باشی در اصل این نماز میخواد تورو بخدا نزدیک کنه حس خدا کنارت با خلدص بخون ن صرفن فقط نماز خونده باشی بیبین من اکثر وقتا سر قنوت وتر گریم میگیره چون واقعا رکعت آخر حال آدمو عوض میکنن سر قنوت وتر هرچی تو دلت بخدا بگو

یک رکعت یعنی قنوت نداره؟ نفهمیدم آجی یکم بگو

یک رکعت ب نیت نماز وتر.حمد و سوره رو که خوندی توی همون رکعت اول قنوت میگیری و هر چند تا مومن رو دلت خواست دعا میکنی مثلا میگی اللهم اغفر لفاطمه رحیمی مریم علوی و...

یا میتونی به جاش یه جمله کلی بگی اللهم اغفر للمومنین والمونات و المسلمین و المسلمات

بعد هر چند تا دوس داری استغفرالله میگی گفتن ۷۰ بار اما شما هر چی دلت خاست بگو

هفت بار هذا مقام العائذ بک من النار . که اگ سختته نگو اینم. 

بعد هر چند تا تونستی العفو میگی. گفتن ۳۰۰ تا اما شما هر چی دوس داری میتونی بگی حتی یه دونه.

بعد یه جمله بگو اللهم اغفر و تب علی انک انت التواب الرحیم  یا انک انت الرحم الراحمین 

نخاستی نگو اینم 

بعد میری رکوع و دو سجده و تشهد و سلام و تمام

چشم به راه...
اگه دوست داری لینک بذارم برات.محتاجیم به دعا

درست درد نکنه

فقط اونجا بگو واسه شفای من دعا کنن که فقط خدا میتونه کمکم کنه بگو دعا کنه خدا بهش پناه بده🤲

2706