2737
2739
عنوان

عکس خونهاتونو بزارین دلمون باز بشه😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 362737 بازدید | 2542 پست
ببین رو جوهر نمک دقیقا مینوسن جوهرنمک ؟ اخه هربار میرم فروشگاه پیدا نمیکنم . 

نه عزبز مایع جرمگیر و تمیزکننده من

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
عکس خونم ولی پاک میکنم

اخی چه تمیزه برعکس خونه من

خدایا اینترنت منو قطع کن اراده ندارم آمین

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂 ول کن بابا  یه افراد بی جنبه چشم دیدن ندارن

عزیزم من کاری ندارم عکس اصلی یا فیک و نظری ندارم

ولی من اگه به شخصه جای شما بودیم برای بستن دهن بقیه و احترام به کسایی که به  شک افتادن عکسی که میخواستن میزاشتم انقدر چندین صفحه بحث نمیکردم 

چون هم وقتم هم اعصابم هم نگاه دوستان ارزشش برام بیشتر بود 

روز خوش

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2731
منم همینو گفتم😊

اخه واقعا جای بحثی نیست

نمیدوتم چرا تو این دوره همه میخوان تو حرف زدن از هم کم نیارن وقتی راه آسونتری وجود داره

شک و سوال گناه نیست

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
عزیزم من کاری ندارم عکس اصلی یا فیک و نظری ندارم ولی من اگه به شخصه جای شما بودیم برای بستن دهن بقی ...

یکی از خانما خوب حرفی زد گفت چجوریه ک خودتم فقط ازهمون عکسای دیزاینر داری یا عکسایی ک فقط توی سایته.راست میگه خدایی اینجورخونه ای باید صدهزارتا عکس از جابجاش داشته باشه

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2738
اخه واقعا جای بحثی نیست نمیدوتم چرا تو این دوره همه میخوان تو حرف زدن از هم کم نیارن وقتی راه آسونت ...

درسته منم بودم بجای بحث و این چیزا یه عکس میذاشتم تا بقیه هم شرمنده بشن

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2706