2733
2734
عنوان

عکس خونهاتونو بزارین دلمون باز بشه😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 362737 بازدید | 2542 پست
اصلا دلم نمیخواد ب دعوا شدت بدم ولی این کاربر فندق ب شدت احساس روشنفکری و مدرن بودن دارن و بسییییییا ...

اوهووم میشناسم😯

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومای خوب

مبارکه خونه های خوشگلتون باشه همیشه سرشار از شادی و نشاط باشید 

یه انتقادی بکنم

خونه هاتون واقعا زیباست اگر یکم از شلوغی کم کنید باور کنید بعضی وسایل دکوری نه تنها زیبایی نمیده بلکه نمای خونه رو هم میگیره رو اوپن جای وسایل تزیینی نیست 

رنگ فرش و مبلتون به هم بخوره فرش زیاد گل شلوغ نداشته باشه مخصوصا اونا که پارچه مبلشونم استیل طرح داره

بدون چه وسیله ای رو کجا میزارید

یادتون باشه سادگی قشنگ تر از شلوغیه و خونتونو به خاطر زیبایی شلوغ نکنید و خونه های کوچک و تاریک چه خوبه چند گلدان گل با رننگ روشن گوشه خونه قرار بدن تا یکم طراوت و شاداب بشه😍

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
اين گلدونها رو تازه خريدم ذوق دارم گذاشتم از بقيه خونه ندارم فعلا تو گوشيم

خیلی خوشگلت مبارکت باشه 

قیمت گلدون ها و چهارپایه هاشو میگی منم میخوام بخرم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
2728
با اجازا استارت به نظرتون این فرش چطوره خوبه بخرمش؟؟ 

عذر میخوام من دوست ندارم عزیزم

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2738
پلیس سایت😂

😀

اینطوریه

عزیزم رو فرش دستباف روفرشی انداختن یا من دارم کج و کوله میبینم 

کاش سه نفره رو میزاشتی جلو پرده اونجا جاش خوب نیس

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
2706