1803
1810

بچها بیاین عکس خونه بزارین از هم ایده بگیریم و نظر بدیم 💃💃💃

😐بابا پوکیدیم از بی حوصلگی 

😁تنبلی نکنین همه بزارین 

رفتم سوپری خرید، جمع زد گفت ۳۴۰تومنفکر کردم شوخیه، هی منتظر بودم یکی بیاد بگه شما در مقابل دوربین مخفی هستید 😏ولی متاسفانه واقعی بود...
شناسایی میشم😂😂

خب شناسایی بشیم مگه داریم چیکار میکنیم اینجا😁

رفتم سوپری خرید، جمع زد گفت ۳۴۰تومنفکر کردم شوخیه، هی منتظر بودم یکی بیاد بگه شما در مقابل دوربین مخفی هستید 😏ولی متاسفانه واقعی بود...

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ای جون چقد قشنگه بقیه جاهای خونتم بزار

1805

من این خونمو فروختم یکی دیگه خریدم هنوز کابینتاش اینا نیومده برم اون خونه حتما عکس میدم 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
1783
من این خونمو فروختم یکی دیگه خریدم هنوز کابینتاش اینا نیومده برم اون خونه ...

قشنگن وسایلت 😍😍😍

بله مگه چیز غیر طبیعیه؟؟؟

یبار دیگه بزار لطفا من درحال عکس گذاشتن بودم ندیدم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

مستاجریم و خونم اصلا باب میلم نیست 😔

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر عزیزتراز جانم خیلی زود رفتی و تنهام گذاشتی ... میدونی چقدر حسرت محکم بغل کردن و بوسیدن ازته دلم رو داشتم .. تو که میدونستی همه کسمون بودی چرا رفتی ... حالا تو شهر غربت چکار کنم ... هر روز به کی زنگ بزنم و با کی دردو دل کنم ... کاش میشد فقط یه بار دیگه برگردی پیشم انقد ببوسمت و بغلت بگیرم که تو بغلت اروم بگیرم .. بهشت برین فردوس جایگاهت باشه مامان جونم 😔
قشنگن وسایلت 😍😍😍

مرسی عزیزم

1794
بله مگه چیز غیر طبیعیه؟؟؟

عه خونه ب اون قشنگی چرا پاک کردی

من این خونمو فروختم یکی دیگه خریدم هنوز کابینتاش اینا نیومده برم اون خونه ...

چه شیکه خیلی حس خوبی بهم داد

درِ گوش قاصدک گفتم:                                                                                                                                       بهش بگو گور باباش    
مستاجریم و خونم اصلا باب میلم نیست 😔

عززززززیزم منم مستاجرم ایشالله یروزی ماها خونه دار بشیم 😔😔😔

1651