2726
عنوان

یه خاطره خواهرانه👩🏼‍🤝‍👩🏻

187 بازدید | 2 پست

یه دختر کوچولو با چشمای درشت قهوه ایی نشسته گوشه اتاق عروسک به بغل داره به مامان مریش نگاه میکنه که یه عروسک تپلوی نق نقو رو بغل کرده دختر گلیمون از عروسکه خوشش نمیاد چون فک میکنه از وقتی ماما مری رفته اینو اورده دیگه دختر کوچولو رو دوسش نداره تازه دخملی ما مثه این عروسکه نیست که خودش کارشو انجام میده اصلا مثه این جیغم نمیزنه خیلیم مهربونه مثه این عروسکه موهای بقیه رو نمیکشه رو کتابای داداشم خط خطی نمیکنه  عروسکه داره راه میره ولی دو قدم بیشتر نمیتونه و همش میخوره زمین دختر کوچولو میخنده میره پیش مامان مریش که مامانی این اصلا بلد نیس راه بره ولی من میتونم بدوام ولی مامان مری میگه که این عروسکه یه روز میشه بهترین دوستت الان بهش نخند بیا یادش بدیم چجوری راه بره مثه تو 👩🏼‍🤝‍👩🏻

.

.

.

الان خیلی وقته  از اون موقع که دختر کوچولو از عروسکه بدش میومد میگذره و به قول مامان مری الان عروسکه بهترین دوستش شده 😍

خدایا همه خواهرا رو حفظ کن خواهرای گل منم برام نگهدار 🙏

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

من خواهر ندارم😔

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
من خواهر ندارم😔

اخ عزیزم انشالله خدا خودتو حفظ کنه🙏

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.