2726
من شنیدم وزارت بهداشت مخالفت کرده. گفته مگه فاصله ها 2 متر بشه و همه ماسک بزنن که بشه. آخه کی با ماس ...

همه باید بزنن.. اونقدر هم وحشتناک نیس دیگ بحث سلامتیه

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 
اگ  ابانم شروع بشه مجازیه...شایدم از بهمن شروع بشه ولی من  احتمال میدم مجازی باشه و از ابا ...

خود وزیر علوم‌ گفته ترم اولیا حتما باید حضوری برن برای اشنایی با دانشگاه و استاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خود وزیر علوم‌ گفته ترم اولیا حتما باید حضوری برن برای اشنایی با دانشگاه و استاد

کرونا مکه وضعش بهتر شده؟ از اون وقتی هم ک اینو گفته تا الان کشته ها چند برابر شده پس اهمیتی نداره این حرفا✌

ولی بازم احتمال تعویق افتادن داره من دیدم یه جا گفته بودن ازمون دکتری چون تعداد کمه موعدش برگزار میشه ولی برا سراسری اینا اگه سازمان کرونا اجازه بده 

و واقعا این وضع کرونا بنظرم خیلی وحشتناکه مخصوصا اگه کسی بیماری زمینه ای داره

🙂
2728
ولی بازم احتمال تعویق افتادن داره من دیدم یه جا گفته بودن ازمون دکتری چون تعداد کمه موعدش برگزار میش ...

ارشد چی🤦‍♀️

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
همه باید بزنن.. اونقدر هم وحشتناک نیس دیگ بحث سلامتیه

وحشتناکه خو

تو ماسک بزن بعد سعی کن یه برگه رو که روی زمین به فاصله 20 سانتی از تو قرار گرفته ببینی.

تازه اکسیژن به مغز کم میرسه سطح کارایی مغز میاد پایین😆

ولی بازم احتمال تعویق افتادن داره من دیدم یه جا گفته بودن ازمون دکتری چون تعداد کمه موعدش برگزار میش ...

اخه اگ تعویق بیشتر بیفته شرایط خیلی خیلی بدتر میشه و دیگه کلا امکان برگزاری هم نیست

وحشتناکه خو تو ماسک بزن بعد سعی کن یه برگه رو که روی زمین به فاصله 20 سانتی از تو قرار گرفته ببینی. ...

اره سخته ولی   وقتی همه باید بزنن و شرایط واسه همه یکسانه اشکالی نداره

نه من فقط قبول شم امسال بعدش مردمم برام مهم نیس واقعا

آخ حرف دلمه

ولی درسم نمیخونم

من گیجم😓😓😓

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
اخه اگ تعویق بیشتر بیفته شرایط خیلی خیلی بدتر میشه و دیگه کلا امکان برگزاری هم نیست

اره خب حالا برا من خیلی فرق نداره من دوس دارم فقط تموم شه گرفتمم گرفتم خیلی طولانی و خسته کننده شده دیگه 

🙂

من همسرم استاد دانشگاهه 

بهشون ابلاغیه دادن که ترم مهر اگه شرایط کرونا اوکی بشه یکم نیمه حضوری و حضوریه بازم بستگی به دانشگاه داره 

اگه شرایطم حاد باشه که کلاسای همه انلاینه ترم ۱ و ۸ نداره

2706