2737
2734
عنوان

دستگاه لیزر خانگی

84 بازدید | 5 پست

چی خوبه لطف کنید تبلیغ کننده نباشید و واقعا ازش استفاده کرده باشید و نتیجه را دیده باشید 

من دوست دارم تمامی بدنم را لیزر کنم ولی خیلی هزینه اش میشهو از طرفی میگم شاید دستگاه خانگی اون کارایی دستگاه بیرون را نداشته باشه 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

ممنون میشم جواب بدید 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون میشم جواب بدید 

کسی جواب داد منم لایک کن گلم 

حدود قیمتم بگین دوستای گل

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2731

من کل تاپیکای نی نی سایتو گشتم درمورد این موضوع به این نتیجه رسیدم:۱

۱ ،هیچکی نخریده

۲،اونایی که اومدن فقط تبلیغ کردن،

۳، اوناییم که استفاده کردن ناراضی بودن

۴،مارک خوبی کلا برا اینکار نیست،

منم میخواستم بخرم ولی منصرف شدم

لطفا برا خودتون زندگی کنین❤🥰 دوست دارم خودم
من کل تاپیکای نی نی سایتو گشتم درمورد این موضوع به این نتیجه رسیدم:۱ ۱ ،هیچکی نخریده ۲،اونایی که ا ...

ممنون دوست عزیزم لطف کردید خیلی