2733
2734
عنوان

شما با این شرایط جدا میشدین

363 بازدید | 32 پست

از اول زندگی فقط دعوا و درگیری داشتیم سرخانوادش خیلی وابستس مخصوصا مامانش که هرچی بگه اون باید بشه همه چی رو با اون هماهنگ میکنه .ما تویه ساختمانی سخته برام باهاشون بودن .ما یه دعوا بد داشتم سرخانوادش که تا طلاق رفتیم از اون موقع شوهرم با خانواده من بد شد و قهر اصلا نمیاد اما من مجبورم با خانواده که متنفرم ازشون رفت وآمد داشته باشم .به شدت عصبی و زود قهر میکنه .خیلی اخلاقا خاص داره با کسی که به خواسته ها و نظرش مخالف باشه درمیفته حتی برادرش .فقط خوبیش اهل کار و روزی حلال اهل دود و دم رفیق نیست و رابطه جنسی خوب

دیگه هیچ خوشی و خوبی نداریم 

بچه نداریم میترسم بچه بیارم مثل من بدبخت شه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه دوستش داری 

میتونی عاشقش باشی

میتونی کنارش همه چیو فراموش کنی

میتونی بسازیش

میتونی خوشبخت بشی

میتونی خودتو سرزنش نکنی پس فردا 

اونوقت دیگه حرف طذاق نزن

😂
2738

چه اخلاقای گندی .   یبار که برا طلاق اقدام کنی مطمعن باش بازم تهش طلاقه فقط با یه بچه فرقش میشه. دوست منم تو عقدی خواست جدا بشه با پادرمیونی بزرگترا جدانشدن از آخرم با یه بچه طلاق گرفتن . فقط بچه رو قربانی میکنین. اگه باهاش نمیسازی جدا شو حتما

نه جدا نمیشدم دنبال راهکار بودم ته حرفات گفت خوبیاش فقط اهل کار وپول حلال ورابطه جنسی خوب و....خوبیای شوهرتم ببین

💞💞💞من شاعرم، تلخم، غم انگیزم، بداخلاقم اماتوخوب مطلقی ازمن نمیرنجی💞💞💞♏
2706