2733
2734
عنوان

تو مطب دکترم دعام کنید

341 بازدید | 25 پست

برای سونو سینه اومدم 

صدای قلبمو دارم میشنوم برام دعا کنید

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

عزیزم ان شاءالله که چیز خاصی نباشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

چرا؟ 

درد سینه داری؟ 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟  درد سینه داری؟

توده احساس میکنم با دست ک معاینه کردم 

فیبرو کیستیک هم هستم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728

ان شاءالله مشکلی نیست

برات صلوات میفرستم

شما هم واسه پدرم دعا کن حالش خوب بشه ان شاءالله 🌹💝

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2738
من که اوضاع سینه و تیروییدم داغونه مدتها پیش باید میرفتم سونو هی پشت گوش انداختم

چرا؟ مشکلت چیه

من این روزا رو خیلی گذروندم درک میکنم وقتی سونو تیرویید داشتم مطمعن باش هیچی نیست جواب سونو بده من ب ...

باشه ممنوتم

توده احساس میکنم با دست ک معاینه کردم  فیبرو کیستیک هم هستم

رفتی دکتر معاینه کرد یا خودت معاینه کردی؟ 

انشاالله که چیزی نیست

سینه منم توده داشتم رفتم سونو گفت کیست خوش خیمه هر شش ماه یکبار چک کنم. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
منم مثل شما بودم، دارو هم می خوری؟ 

فقط ویتامین ای

سینه ی منم فیبرو کیستیکه.یکی از کیست ها در عرض شش ماه دوبرابر شده بود که دکتر زنان گفت هر چه زودتر برو پیش جراح توراکسی.رفتم اونم معاینه کرد و گفت هیچیت نیست.یکم از سابقه ی سرطان تو فامیل درجه یک و شیردهی پرسید.گفت برو یه سال دیگه بیا.

انشاللاه برا شما هم چیزی نیست.کیست من اندازش یه سانته

2706