2733
2734
عنوان

امروز رفتم مشاوره طلاق

6106 بازدید | 44 پست

تاپیک های قبلی را بخونید اولا این که من فکر کردم خودش می خواد طلاق بده ولی می خوا توافقی جدا بشیم که من به چیزی نرسم دوما گفت فیلم ازت دارم که سر دخترمون داد زدی خیلی ناراحت شدم که در حال عادی از من مدرک جمع می کرده آخره هم گفت جلسه هارا زود به زود بذارید تموم بشه

وقتی از اونجا اومدیم خیلی فکر کردم با این که خیلی از دستش ناراحتم ولی با دو تا بچه کوچیک توان اینا ندارم که روش را کم کنم و مهریم را احرا بذارم کسی را هم ندارم مامانم هم سرطان داره بابام خیلی ترسونددش بیشتر از دست بابام ناراحته بابام رفته سر کارش آبروش را برده

ولی بهش زنگ زدم و گفتم دیگه تمومش کن بچه هامون ضرر می کنند اگه ادامه بدی و کلی گریه کردم و التماس

واقعا چقدر من بدبخت و بیچارم 

دست خدا بالاتر از همه دست هاست

طلاق توافقی رو قبول نکن.

مهریتو بزار اجرا بگو من طلاق نمیگیرم فقط مهریمو میخام

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای زندگیتون بچه هات تموم تلاشت روبکن لطفا.

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست.
تمومش کن ینی میخوای برگردی؟

من که خونمم به اون گفتم برگرد و ازش خواهش کردم😭😭😭😭😭😭😭 به خاطر این که بابام خیلی پیره منم با دو تا بچه توان ادامه ندارم التماسش کردم که منا ببخش و برگرد

2738

منم هم دردتم خواهر....به من گفت برو و ازت سرد شدم و هزار حرف،من افتادم به التماس و گریه و زاری و ... فقط بخاطر بچم

به هیچگیم‌نگفتم،تحمل دوری از بچم ندارپ

زندگیمون خوب بود اما یهووووو....هیچی نمیدونم،انگار طلسمم کردن

لطفا از پیج کاریم حمایت کنیدیه آنلاین شاپ با لباسای زنانه ی شیک و پیک مخصوص خانمای خاص پوش و خاص پسند😍mezone__pinarممنون میشم با فالو و لایک و کامنت این خواهرتون رو حمایت کنید،نیاز مند یاری تکککک ب تککککتون هستم الهی که خدا به کسب و کار و زندگی همتون رونق و برکت بده🤲🤲🤲🤲
شوهر منم تازگی همش دنبال فیلم گرفتن از من موقع دعواست،چرا مردا اینطوریه شدن    

از روزی که این اینستای لعنتی اومده همشون عوض شدن ۴تا زن انتر میان تو اینستا خودنمایی میکنن اینا هم خیال کردن زندگی فیلمه

برای زندگیتون بچه هات تموم تلاشت روبکن لطفا.

چجوری تلاش کنم اون خیلی زرنگه باید یکسره پیش مشاور برم و پیش وکیل و دادگاه 

بچه هام را کجا بذارم و برم😭😭

ما شهرمون کوچیکه مردم بچه هام را تحقیر می کنند 

حتی خواهرم امروز بهم می گفت بابا مریضه 

خ

2706