2733
2734
عنوان

واقعا برای آدمایی که نمیفهمن متاسفم

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدابه فکر منو بچه هام باشید ۵ماهه بیرون نرفتن گناه دارن😭😭😭😭😭😭

با ماسک و دستکش ببرشون بیرون 

اومدن هم دست ک صورتشونو سریع بشورت

رعایت کنید خواهشا من جدیدا شل گرفتم اما امروز شوهردخترعمه ام تو اوج جوونی فوت شد و دختر کوچیکش یتیم 

انگار باز به خودم اومدم😔😔😔😢😢😢😢

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2731
گیر ندین خب    

باشه. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
با ماسک و دستکش ببرشون بیرون  اومدن هم دست ک صورتشونو سریع بشورت رعایت کنید خواهشا من جدیدا ش ...

میترسم بچن تاغافل بشم دست تودهنشون میکنن تادستشون روبهجایی میزنن میترسم

یادخدا آرامش دهنده قلبهاست خداجونم خودت رو ازمن نگیر
2738

دلت خوشه ها.

من امروز مجبور بودم برم داروخونه خود دکتر داروخونه و پرسنلش ماسک نزدن

اقاانقدر خدا خدا کردم زود کارم تموم‌شه پسره گاو انقدر تایید نسخه رو لفتش داد تا ۸تا غول بیابونی با سیبیل همسن بابام اومدن تو.بدون ماسک.جالبه نوبتش نبود از تو تحویل دارو جم نمیخورد یکیشون.بقیم تو حلق هم بودن.چنان نگاش کردم کل داروخانه سکوت شد مرتیکه رفت اونورتر.

مگه ماسک اجباری نشد؟؟گاو همیشه گاوه حتی اگه ظاهرش ادم باشه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
میترسم بچن تاغافل بشم دست تودهنشون میکنن تادستشون روبهجایی میزنن میترسم

اوه پس نبرشون توروخدا گناه دارن😢😢

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

پدر شوهرم فوت شد سرهمین مریضی وقت خاک کردن چندتابچه هاش بودن اما مراسم سوم فامیل خواهراش زنگ زد ن گله کردن چرا مرراسم نمی گیرن فلان چون برناامه این بود غذا بدن اشپزخونه مناطق محروم نانوایی ها چند جا نون صلواتی بدن

از دست فامیل گفتن دوست دارید بیایید سر خاک دیکه جالبه. اومدن با اینکه بیشترمون مبتلایم خودم حتی مریضم نرفتم

2706