2737
2734
عنوان

درد دل

179 بازدید | 26 پست

خانوما دلم خیلی گرفته خیلی احساس تنهایی میکنم نه میتونم تنها بخوابم نه میتونم کاری بکنیم همش کلافم دلم میخواد برم بیرون برم مسافرت ولی با وضع بیماری نمیشه کسیو ندارم نه خواهر نه برادر نه دوست درست حسابی خیلی حالم گرفته چند ماه پیش افسردگیم خوب شد ولی به گمونم دوباره داره برمیگرده دارو هم مصرف میکنم ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم شبا انقد گریه میکنم تا خوابم میبره طول روز کلافه و کسلم 😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی . خدا بهت ارانش بده.‌درکت میکنم‌ . رابطه ت با مامان و بابات چ طوره؟ با هم سعی کنید اوقات مفرح بسازید

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2738
تنهایی ..بی هدفی ..ناامیدی

خب خودت میدونی ک.‌باید اینا رو از بی ببری. یه فعالیت اموزشی تو خونه واسه خودت شروع کن.مثلا بگو میخوام فلان نرم افزار یاد بگیرم. میخوام زبان بخونم میخوام منابع ازمون استخدانی بخونم.‌امسال هس بازم. هدف واسه خودت تعریف کن. کوتاه مدت. سرگرمی. بشین نقاشی بکش. هر روز یه سریال با خانواده دنبال کن. 

از کتاب  یا اینستا اشپزی دسر و.. یاد بگیر

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
۱۸

تو سن حساسی هستی

اما میگذره

منم تو ۱۸ خیلی وقتا اینجوری بودم البته نه با دوز شما که مجبور شم دارو مصرف کنم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2706