2737
2734

سلام آجیای گلم 

تا حالا شده پسری خیلی دوستتون داشته ‌باشه و هر دفه. شما ردش کنید و. اون برا چن سال مدام ابراز علاقه کنه ولی. ی باره بذاره بره و ازدواج‌ کنع. قشنگ موقعی که شما عاشقش شدین ؟ الان حستون چیه ؟ تجربتونو بگید ک منم دقیقا چنین چیزی برام‌پیش اومد  و بعضی شبا گریه میکنم بخاطرش

ديگه علاف تو نميشد که

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

علاقه ت میگفتی یدبخت چندبار بیاد منت کشی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738

اگه دوسش داشتی چرا ردش میکردی اون طفلی از کجابدونه تو میخاستیش

اگرمیخواهی شخصیت واقعی یک انسان رابشناسی به حرفهایی ک دیگران درباره ی اومیزنند توجه نکن     ببین اودرباره ی دیگران چطورصحبت میکند!

اوم ۶ ساله عاشقمه.دو سال پیش ولش کردم ازدواج کردم گفت منتظرت میمونم.الانم دارم جدا میشم باهاش ازدواج کنم.قسمت😕

روم سیاه☻ درخواست دوستی پذیرفته نمی شود.حتی شما دوست عزیز!!🙄🙄
2706