2733
2739
عنوان

همگی بیاین از خصوصیات مادرشوهرتون بگین 😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1809 بازدید | 189 پست
آهای اونی ک از همه خوشبخت تری مادرشوهرت کمت نزاشته کاری ب کارت نداره احترامت نگه میداره سوگلی خدا بو ...

برای من باید یه تاپیک میزدی از خصوصیات پدرشوهر میپرسیدی واسه ت یه صفحه می نوشتم بیچاره مادرشوهرا اسمشون بد در رفته

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالت اولین بارکه بردتتم ارایشگاه خودم سی تومن به ارایشگره دادم مادرشوهرم اومدازشوهرم پنجاه تومن گرفت براارایشگاه گذاشت جیبش منم نگفتم به شوهرم که خودم پول ارایشگاهودادم فقط بلدن شوهربیچاره موتیغ بزنن بکنن توجیب دومادشون

2731

مهربونه. تا حالا حرف تند ازسپش نشنیدم. تو کار هیچکس دخالت نمیکنه. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
برای من باید یه تاپیک میزدی از خصوصیات پدرشوهر میپرسیدی واسه ت یه صفحه می نوشتم بیچاره مادرشوهرا اسم ...

وا مگه پدر شوهر بدم داریمممم بگو خصوصیاتشو پدر شوهر من خیلی بهم میچسبه خیلی بوسم میکنه و بدم میاد

خوب بہ نظرم هرکسے باید یه نفرو داشتہ باشہ کہ وقتی کنار اونہ از همه دنیا دل بکنہ ❤
مادر شوهر گه ،کثافت ،بی شرف،حسود،کاملا روانی،یه عقده ای پول پرست وحرف در،چاق ،پررو ،ندید بدید،حیوون ...

😂😂😂😂 چقدر دلت پره

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

مادرشوهر من کلا بی عقل وکاملا دروغگوی به تمام معناس .....بقیه ی خصوصیاتش بد نیس😄😄😄مگه چیزیم موند

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

فکر میکنه همه درگیر اینن که بدونن تو خانوادشون چی میگذره یه جوری رفتار میکنه مثلا داره با دختراش صحبت میکنه بعد من یا حالا جاری دیگه میاد تو یه دفه حرفشونو قطع میکنن یه کار واقعا چیپ و مسخره 

🎉🎉🎉🎉
مادر شوهر گه ،کثافت ،بی شرف،حسود،کاملا روانی،یه عقده ای پول پرست وحرف در،چاق ،پررو ،ندید بدید،حیوون ...

خدا هدایتش کنه😄😄

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
مادرشوهر من کلا بی عقل وکاملا دروغگوی به تمام معناس .....بقیه ی خصوصیاتش بد نیس😄😄😄مگه چیزیم موند

عا اینم یادم رفت بگم مادرشوهرمنم خیلی دروغ میگه کلا حرفاشو باور ندارم😁😁

🎉🎉🎉🎉
2706