2726
عنوان

حلقم نیست

148 بازدید | 8 پست

تروخدا دعا کنید یه دفه نگاه کردم دیدم حلقم نیست آخرین بار یادم نیست کی دستم بود. هیچ وقت از دستم در نمیاوردم

خونه رو امروز زیرو رو کردم کیسه جاروبرقی رو هم حتی گشتم 

آب شده رفته دل زمین😔همینجوری تنگ بود بزور از ستم در میامد

من در نمیوردم یهو تو تاکسی سه سال پیش یادم نی چی میخوردم ریخت تو دستم در اوردم دستمو تمیز کنم گذاشتم رو مانتوم یادم رفت بندازم پیاده شدنی افتاد 😭😭

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بعضی وقتا توخواب درمیارم بعد یا از لابه لای رختخوابا یا گوشه کنار اتاق خوابم پیداش می کنم 

در وجود من هزاران زن زندگی میکند،یکی شعر می گوید،یکی روزنامه می خواند،یکی غذا می پزد،یکی موهایش را میبافد،یکی دموکرات است آن یکی دیکتاتور؛ اما میان آنها زنی هست که دیگر به آینه نگاه نمی کند،او بازمانده ی هجوم ندیدن هاست❣ 
من بعضی وقتا توخواب درمیارم بعد یا از لابه لای رختخوابا یا گوشه کنار اتاق خوابم پیداش می کنم 

من در نمیاوردم. کل خونه رو زیر و رو کردم نیست. جوری هم نیست که بگم بیرون افتاده از دستم تنگ بود بزور در میاوردم