2737
2734
من تخت سه منظوره خریدم..با کارای اتاقش ..و بدونه کالکسه و کریر و صندلی غذا ... صندلی ماشین هم پیر گا ...

منم صندلی غذا و روروئک و کریر و صندلی ماشین نگرفتم همه میگفتن به درد نمیخوره و استفاده نمیشه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم قیمت ها خیلی بالا است من سال ۹۷ تقریبا همه چیز گرفتم شد ۶ تومن تا حالا که پسرم ۱ ساله شده نزدیک ۱۰ تومن دیگه هم خودم خرج کردم.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
صندلي غذاكه خوبه،صندلي ماشين هم به دردميخوره،

آخه همه میگن بچه توش نمیشینه هم صندلی ماشین هم غذا من اطرافیانم هیچکدوم بچه هاشون تو اینا نشستن ولی حالا بعد از شش ماهگی که غذا خور شد و دیدم ميشينه براش میخرم دیر نمیشه خریدش

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
آخه همه میگن بچه توش نمیشینه هم صندلی ماشین هم غذا من اطرافیانم هیچکدوم بچه هاشون تو اینا نشستن ولی ...

بنظرم همه چيزاستفاده ميشه به جز رورءك چون استاندارد نيس كلن توخارجي هانيس فقط إيراني ميزنن نگيرين رورءك

2738
بنظرم همه چيزاستفاده ميشه به جز رورءك چون استاندارد نيس كلن توخارجي هانيس فقط إيراني ميزنن نگيرين رو ...

خب اینا به بچه هم بستگی داره دیگه من بیشتر دغدغه جا دارم نمیخوام الکی خونم شلوغ شه فعلا 

منم صندلی غذا و روروئک و کریر و صندلی ماشین نگرفتم همه میگفتن به درد نمیخوره و استفاده نمیشه 

البته کالسکه چون بندرعباس گرمه پیاده نیش رفت نگرفتم صندلی غذا فعلا نیاز نیس ..نهایتش دلیجان میخرم ... کریر هم خارجیش گرون بود ایرانیش مفت نمیارزه..صندلی ماشین هم هدیه دادن که قیمتش بالا بود لیست چیزایی که خودم خریدم هس تو تاپیک من گهواره هم نمیخرم.. براش روروک هم نمیخرم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
اسی من با پولش رفتم النگو خریدم جا ندارم ات اشغال جمع کنم ...ضروریها رو میگیرم با همسرم اما مول اصلی ...

منم شوهرم سیسمونی قبول نکرد بیارم با پولش که مامانم داد طلا گرفتم 30تومن داد یه تک پوش گرفتم

منم شوهرم سیسمونی قبول نکرد بیارم با پولش که مامانم داد طلا گرفتم 30تومن داد یه تک پوش گرفتم

کار خیلی خوبی کردی تازه به خانواده شوهرمم باردار شدم میخوام بگم طلا خریدن برای سیسمونی

کار خیلی خوبی کردی تازه به خانواده شوهرمم باردار شدم میخوام بگم طلا خریدن برای سیسمونی

من که بهشون نگفتم اصلا .. البته بهش گفتم سیسمونی نمیذاره شوهرم بیاره غر زد یه ذره گفتم باشه سرویس چوب با تو هش بیا تخت کمد دخترم بده  ساکت شد

2706