2737
2734
عنوان

همه خوشگلا بریزن تو این تاپیک

143 بازدید | 27 پست

بچه هااااا بامرامی بگید همه

تو نی نی سایت زیاد دیدم میگن النگو کسی نمیخره و همشون نظرشون ب دستبنده

راسته ک النگو خزه؟؟

بنظرتون النگو بخرم زشته؟؟؟ ظریف یا متوسط؟؟

شما چی دوس دارید؟؟ النگو؟ دستبند؟ انگشتر؟ گوشواره؟ کدووم

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭

النگو تز نشده ظريف خوبه

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

همیشه ب دل خودت زندگی کن 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کی منو صدا کرد😎😂

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

سلیقه دیگه من النگو دوست ندارم ولی خب شما دوست داری بخر

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
2738
اره اینجا میگن النگو خزه تو تاپیک عکس طلا اونایی ک النگو دارن تا ارنج همشون منم من😐 منکه ظریف ...

اره خیلی هوس کردم نمیفهمم فازشون الان طلا گرونه همه تا ارنج طلا به خود کردن 

😂😂

اره خیلی هوس کردم نمیفهمم فازشون الان طلا گرونه همه تا ارنج طلا به خود کردن  😂😂

وقتی النگو دوست داری به سلیقه ی بقیه کاری نداشته باش

بخر لذتشو ببر😁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
بری طلافروشی دستبندای خیلیی نازهست میتونی بخری من خودم ک دستبندو ب النگوترجیح میدم

از این دستبندای ظریف سرویسی منظورته یا این النگو دستبندیا؟؟ 

2706